Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal, ezek után lehet ugyanolyan a barátságunk?

Figyelt kérdés

Nem akartam de........ mégis véletlenül megtörtént, van rá esély hogy ugyanolyan legyen a viszonyunk, mint előtte?

(18l, 18f)



2015. febr. 24. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetséges dolog van, vagy jobb lesz vagy rosszabb, de ugyan olyan semmi képpen sem.
2015. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül nem lehet valakivel lefeküdni :D
2015. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 veteran1978 ***** válasza:
100%
Véletlenül nem lehet valakivel lefeküdni,soha nem lessz ugyanolyan a kapcsolatotok mint eddig!Nem barátként hanem partnerként fogtok egymásra nézni a továbbiakban!
2015. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De akartad, mert ha nem akartad volna, nem történt volna meg.


Szerintem nem, már nem lesz olyan sose.

2015. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül teleszartam az ágyamat, pedig fingani akartam. Milyen kár, hogy ott volt a szar a fenekemben, mint köztetek a vibrálás. Ha nincs szar, nem szarom tele az ágyat. Ha nincs vibrálás, nem fekszel vele le véletlen. Vágod.
2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz ugyanolyan.
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:(
2015. febr. 24. 23:02
 8/9 anonim válasza:
Biztos hogy nem lesz a régi a kapcsolat. Ha úgy is döntenétek, hogy meg próbáljátok a régi viszonyt nem működne. + nincs olyan, hogy valakivel véletlen lefekszel.
2015. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a többiekhez hasonlóan én is azt tudom mondani, hogy sajnos nem lehet ugyanolyan, mert az eset után tuti elő fog jönni a téma. Így már a viszonyotok túl mutat a barátságon. Tapasztalatom annyi, hogy velem pont fordítva esett meg több éve. Csaj ismerősömmel nagyon jó haverok voltunk sokat nevettük sok mindent ki tudtunk egymásnak beszélni. Pasi és csaj között nincs olyan, hogy ne kerüljön szóba a szex előbb vagy utóbb de mindig visszakoztunk. Annak az lett a következménye, hogy épp azt hántorgattuk fel egymásnak, hogy ki miatt hiúsult meg. Lehet nem akartuk eléggé de így is megváltozott a viszonyunk sőt szét is mentünk már neki és nekem is más életünk van távol egymástól. Maradt a kíváncsiság, hogy milyen lett volna a másikkal de ha megtörtént volna akkor is szétmentünk volna mint barátok. Szóval sztem ha köztetek szóba került és pont előtte visszakoztatok volna akkor is megváltozhatna sajnos a viszony. Sokan ezért nem hisznek a nő- férfi barátságban mert elég egy görbe este és az egyik fél többet fog akarni a másiknál. Másik véglet ha összejöttök. :) Happy End.
2017. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!