Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy szar embernek érzem magam, amiért 23 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
\F
2015. febr. 25. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meríts önbizalmat abból,amiben jó vagy.
2015. febr. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól mèg nem vagy szarember. Lehet hogy ezt tudod lehet hogy nem de most èn mondom hogy nem vagy az. Az hogy annak èrzed magad az a környezeted miatt van. Akik nem fogadnak el, vagy ilyen elvárásaik vannak. Ha nem volt mèg kapcsolatod akkor nem volt. Nagy ügy. Majd lesz. Lègy nyitott ès kèsz. Fogadd el magad, ès ne akarj birka lenni, aki a tömeg után megy. Keress olyan embereket akik ìgy is el tudnak fogadni.
2015. febr. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CptTomato ***** válasza:
84%
Dobd a szomorúságot és helyette legyél király!
2015. febr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok. Ugyan így vagyok vele. Kb 2 évvel ezelőttig egy p%cs voltam. Aztán elkezdtem fejleszteni magam. Edzés, rendkívül mélyre beleásom magam azokba a témákba, amik érdekelnek, állandóan többet akarok tudni. Edzés után egyszer nem jött fel rendesen a régi pólóm, úgy bedurrant a karom. Buszon utaztam haza nyár volt. Felszállt két nagyon aranyos csajszi. És észre vettem, hogy majd kiesett a szemük, engem néztek (szerintem a karomat főleg) egymásra is nevettünk. Fejleszd magad, fejleszd a testedet, az előbb említett dolgok hihetetlen módon tudják növelni az önbizalmad. Én sajnos még mindig elég zárkózott vagyok, pedig több lány is kezdeményezett. Nem baj, még dolgozok magamon, most leginkább mentálisan. :D
2015. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!