Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretethiányos a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos a barátom, de nem tud változni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom nagyon szeretethiányos (ez sok mindenre vezethető vissza, rossz volt a kapcsolata a családjával gyerekkorában, kihasználta és nagyon csúnyán átverte az előző barátnője, nincsenek barátai, akikkel úgy igazán beszélhetne, stb), ezért bizonytalan és nehezen bízik emberekben. Szeretem őt, de ezt még jobban kimutatom, mint amúgy tenném, nem oltogatom, mindig ott vagyok neki, meghallgatom, stb, csakhogy nem érzek változást a részéről. Néha csúnyán beszólogat nekem, mert ezt szokta meg a családban, excsajával, ami rosszul esik, és nem hallgat meg, tehát nem ad annyi szeretetet, mint én, holott én is igényelném.

L/23 (a barátom 25/F)


2015. febr. 25. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Hagyd el.

Vagyis ezt mond el neki is és ha nem változik hagyd el.

2015. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt el neki, hogy Te odafigyelsz az igényeire, míg te nem érzed ugyanezt az ő részéről, és szeretnéd ha változtatna. És mondd el neki, hogy milyen dolgok zavarnak. Ha nem teszi, akkor játszd vele ugyanazt, mint ő veled. Akkor úgysem lesz hosszú életű a dolog.
2015. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Szakíts most. Valószínűleg már az előző barátnőjével is csúnyán viselkedett, azért egyenlített az ex... Csak túl buta a barátod ahhoz, hogy megértse, a hiba benne van és nem mindenki másban.
2015. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!