Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene nekem valaki?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akit 3 évig hajkurásztam. Nem értékelte, ő olyan pasira vágyott akit nehezen lehetett megkapni. De én mindig őszinte voltam hozzá, mindig a jót mutattam neki és kedves voltam hozzá mindig.

Kiálltam mellette bármilyen gondja volt. Átsegitettem a nehéz "időszakokon" és ezt sem értékelte.

Nem rég letiltottam minden honnan, hogy ne tudjon hivni és irni nekem.

A tegnap éjjel kaptam egy olyan üzenetet egy barátomtól, hogy mit beszélgetek másnak az életéről és mit hiresztelek?

SPECIEL SEMMIT SEM MONDTAM SENKIRŐL LESZAROM AZ ÉLETÜKET MERT NEM ÉRDEKEL HOGY MIT CSINÁLNAK...

De zavar,hogy engem hibásztatnak a semmiért.


Mit tegyek? Valaki segitene? :s


2015. febr. 25. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

hagyd a pi..ába.

Nem hiszem hogy nem foglalkozol velük, ha még itt is tanácsot kérsz.

Verd ki a fejedből, és ne foglalkozz vele, mert most is azt teszed.

2015. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálom... de zavar. Mert aki rám irt egy igen jó bártom volt még régen. És ő is szerette azt a lányt.. De nem akarom hogy probléma legyen ebből az egészből ... Mármint verekedés meg stb. stb.
2015. febr. 25. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt is névvel osztod meg a magánéleti dolgaidat, úgyhogy simán kinézem belőled, hogy a barátod vádja jogos. Ha nem érdekelne, hogy ki mit csinál, akkor nem kéne minden csatornán tiltani egy lányt, akit valamikor szerettél -- ha már 3 évig hajkurásztad -- és csak az a bűne, hogy te nem kaptad meg. Szerintem fordulj pszichológushoz.
2015. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elqrtad. Nem kicsit, nagyon :)


Alapból nem hajkurászunk lányokat évekig, mert egyáltalán nem éri meg a fáradtságot az, akivel nem jutsz dűlőre max: 1 hónapon belül.

És gyakori hiba, hogy előadja a srác a jóbarátot, és lelki szemetesládát. Ez a tuti receptje a friendzone-nak. Ha barátként viselkedsz és háttérbe tolod a férfit ne lepődj meg ha barát is leszel és nem néz rád férfiként.


Ha vétlen vagy abban amivel vádolnak hívd fel a havert és tisztázd vele! Ha meg nem vagy vétlen egy pofozkodás kinéz, készülj fel rá, és máskor ne csináld!


Tanulj az esetből!

2015. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd ha csak annyit írtál ki pl. Facebookra, mint itt, ha nem is említetted a csaj nevét, már azzal is inszinuáltad (burkolt, sejtető híreszteléssel becsületébe gázoltál).


Régen ilyenért nálunk is párbajoztak, ma se csodálkozz azon, ha ezért pofán akar verni a csaj rokona vagy barátja.

2015. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha látja a környezetén mennyi időt vesz el egy friss kapcsolat akkor igen lehet ennyire ambiciózus. Valószínűleg nem érezz irántad semmit de halvány esélyt lát a dologban. Szerintem ha leakarna rázni akkor nem ez lenne a szöveg, de te ismered jobban. Szerintem hagyd meg te is úgy mint lehetőség, szüneteltesd a dolgot, randiz másokkal, aztán ha úgy alakul úgyis eltudod hívni egy randira. Mellesleg mennyi időről beszélünk? Végzősök vagytok? Mert akkor legkésőbb májusban az érettségivel felszabadul a dolog.
2015. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os voltam. bocs az éretségis nem ide vonatkozik,hagyd a francba.
2015. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!