Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható dolog egy kapcsolatban a néhai külön bulizás?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt, és nem igazán szoktunk bulizni eljárni. Ő azt mondja "kiélte" magát(szerintem ez kicsit erős kifejezés egy 19 éves fiú szájából), nincs szüksége arra sem, hogy a barátaival kimenjen, legyen szó akár csak egy kis öszejövetelről, ő velem szeretne lenni. Én ezt nagyon értékelem, és örülök, hogy ilyen párra leltem, de én nagyon szeretnék néha eljárni ide-oda, vagy néha a barátaimmal lenni, de ő ezt nem szereti. Próbáltam vele megbeszélni a dolgot, de lehetetlen, minden veszekedésünk kb ebből fakad, oda lyukadunk ki, hogy ha nekem nem lenne ekkora bulizási vágyam akkor sosem veszekednénk, meg hogy nem szeretem őt annyira, mert hogy én akár nélküle is elmennék mondjuk egy baráti összejövetelre. Szerintem nem kell mindenhova együtt mennünk, néha elmehetnénk külön is, nem? Vagy helytelenül gondolkodom? Be kell vallanom, hogy ahányszor elmentünk bulizni, nem igazán éreztem jól magam, mert csak ketten voltunk, mert ő nem szereti az én társaságomat, és az ő barátai sem igazán járnak bulizni, és úgy kicsit unalmas volt. Erre mégis mi a megoldás? Kérlek nyissátok fel a szemem, ha hülyén gondolkodom! 18/L , 19/F.
2015. febr. 25. 16:02
 1/6 CptTomato ***** válasza:

Tök normális...

Úgyis kiderül ha volt valami és ha egy kapcsolatban ilyen alapvető dolgban nem lehet bízalmat táplálni akkor jobb is hogy vége ...

2015. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés, mert ha csajok bulizni mennek, akkor jellemzően "pasizni" akarnak. Hogy mennyire, az persze egyén függő.
2015. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd be őt a barátaidnak, kérdezd meg mindig, hogy volna-e kedve elkísérni téged, valahányszor bulizni mész. Esetleg hangsúlyozd ki, hogy örülnél neki, ha veled tartana és a barátaid is szívesen látnák, hátha csak kicsit bátortalan. Ha nem megy így se, akkor meg vagy vele maradsz és lemondasz a bulikról vagy szakítasz. Felnőtt emberek vagytok, nincs erre más szabály, mint hogy vagy össze tudjátok hangolni az életeteket, vagy nem. Ne akarj sose ráerőltetni semmit a másikra, amit ő nem akar.
2015. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját példámat tudom felhozni. Anno 17 évesen összejöttem akkoriban hitt álmaim pasijával. Az első 2-3 évben nem zavart, hogy csak otthon ülünk, mert ő már kiélte magát (5 évvel volt idősebb) és egyébként sem szeret emberek között lenni. A baráti társaságom nem szerette, egyedül engedett, mert biztos rám mászna valaki. (egy idő után megtanulta, hogy kiborulok ha azzal vádol, hogy valakivel kavarnék) Aztán elkezdett kinyílni a csipám. 5 évig bírtam mellette ezt a kisnyugdíjas életmódot, pedig nem vártam volna el olyan hű de nagy bulizást. Csak mondjuk heti egy sörözést a haverokkal. Tehát ülni valami kocsmában 1-3 sört mellett beszélgetés és ennyi. Neki ez is sok volt. Szakítottunk. Később megismertem a mostani párom. Járunk együtt és külön is. Mindketten úgymond itthonülősek vagyunk, de nem borul ki se ő, se én ha különprogram van vagy spontán meghívnak ismerősök, hogy üljünk már össze egy italra. A baráti társaságomat ex kb teljesen leépítette. Mondjuk jobban mondva én, hogy mindig minden programot lemondtam. Azóta lett "új" illetve a régi ismeretségeket sikerült megmenteni. Tegnap is volt egy társasjáték esten ahova párom nem jött. Jól éreztem magam, hazaértem és nem volt belőle gond. Sőt, első kérdése azt volt, hogy na milyen volt és milyen napom volt? (együttélünk) Normális kapcsolatban szerintem belefér, hogy nem függenek annyira egymástól az emberek, hogy egymás nélkül egy lépést sem tudnak tenni. Az meg egy teljesen más szituáció, hogy azért járnak csak együtt el otthonról, mert mindkét félnek ez az igénye.
2015. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha velem is tölt számomra elég időt a barátnőm, akkor a többi idejében nekem mindegy, hogy mit csinál. Nem vagyunk összenőve, képes vagyok létezni és elfoglalni magamat egyedül is - de ez én vagyok.

A barátod nem ilyen, és ezen a ponton igazat kell adnom az előző válaszolónak. Ha egyikőtök sem hajlandó kompromisszumot kötni, akkor bizony külön kell folytatnotok, mert valamelyikőtök boldogtalan lesz.

2015. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a hozzáállást sosem értettem. Nem egy massza vagytok, hanem 2 ember. Nem lehet barátok nélkül, saját hobbi stb. nélkül élni. És szerintem sértő, hogy kinézi belőled, hogy megcsalnád. Hát ennyire bízik benned? Ha egy kapcsolatban úgy akarja az egyik fél megakadályozni a megcsalást, hogy a másiknak nem ad semmiféle teret hát az mindent elmond. Ne azért legyen hűséges valaki mert nem tehet mást! Mint egy kutya pórázon... Egy fiatal pár nem élhet úgy mint a nyugdíjasok, besokallás lesz a vége.
2015. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!