Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majka-Elvitted a szívemet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadett** kérdése:

Majka-Elvitted a szívemet. Egy srác küldi egy lánynak. Mit akar ezzel közölni? Mert nem értem mi a lényege a szövegnek ilyen esetben.

Figyelt kérdés

#szívemet
2015. febr. 25. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Donort keres.
2015. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy hozd vissza,mert szó szerint nem tudok létezni nélküle XD
2015. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tetszik neki a zene, és meg akarta mutatni a lánynak is.
2015. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belezúgott Majkába
2015. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 CptTomato ***** válasza:
Hogy nincs ízlése..
2015. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De viccesek vagytok.De arra lettem volna kíváncsi,hogy szakítani akar e vagy mi??
2015. febr. 25. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megválaszolni, tudni kéne a lány és fiú közti kapcsolatot.

Ha csak ismerkednek,simán utalhat a címről,hogy elvitte a szívét stb.Bár ezt kétlem,hisz a szövegben nem éppen szépszerelmes dolgok vannak.

Ha meg kapcsolatban vannak,akkor szerintem kiábrándulást jelezhet a szám "mit láttam meg benned,amiért odáig kellett lennem..."

2015. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs kapcsolat,csak ismerkedés.Ezért nem értem én sem.És ugyanez a 2 verzióra gondoltam én is.De olyan a szöveg,mintha nem tudná ugye mit látott meg a csajban,és jobb ha lelép.
2015. febr. 25. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet,hogy a címből indult ki és bók akart lenni.

Bár én biztosan megmondanám,hogy beszéljen nyíltan,mert ebből a számból nem tudom mire gondoljak .

2015. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!