Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezt érzem amiért a barátomnak sok lány barátja volt/van? Jól jönne pár tanács, akármi, segítőkész válaszok:/

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy 5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Minden szép és jó vele,én őrülten szeretem,és ő is engem,ennyire sosem szeretett engem még senki, és tényleg mindig kimutatja, sokat foglalkozik velem,szóval érzem,hogy szeret.

Mikor megismerkedtünk mondta,hogy több lány barátja is van reméli ez nem fog engem zavarni,mondtam is hogy nem. És úgy is gondoltam, hisz nem akarom kisajátítani.

De ahogy elnéztem az előbb is az adatlapját,a képeit, nagyon rossz érzés fogott el.

Látván,hogy milyen jól érezte magát velük, milyen jól elvoltak,buliztak, pláne az,hogy egyik lánnyal ugyanazon a helyen volt kirándulni ahova engem vitt randizni.

Ami zavart még,hogy vele/velük egy csomó képe kint van,arról a helyről is ahol velem is volt, velem közös pedig egysem.

Mondhatnám,hogy mégis velem van és engem szeret, de mi van ha egyszercsak elkezd neki hiányozni az időszak,visszavágyik majd? Hisz most már inkább velem jár el bulizni...Tervezi velem a jövőjét,de mi van ha nem vagyok elég jó neki,mi van ha inkább újra azokba az időkbe vágyna vissza.

Mindent próbálok neki megadni, mindenféle téren.Ha kell szeretgetem,egész éjjel, imádok csak úgy a mellkasán feküdni,szex terén is nyitott vagyok, szeretek kirándulni, egy csomó sportot is...De mi van ha ők jobbak/voltak mint én?

Mivel én eléggé csendesebb fajta lány vagyok, nincs nagy ismeretségi köröm, csak pár lány barátom előtt és a párom előtt tudok megnyílni, sosem szerettem a nagy társaságot,inkább elmentem sportolni, kutyámmal töltöttem az időt,kirándultam,fotóztam és rajzoltam.Attól félek,hogy egyszercsak unalmasnak fog találni és rájön arra,hogy jobb volt neki amíg szabad volt,hiába mondogatja azt,hogy én vagyok az a lány akit egész életében keresett.


NEm értem magam sem,miért vannak ilyen gondolataim,de mióta megláttam azokat a képeket görcsben van a hasam. Ez normális? Mit tegyek?

Nekem egy komoly kapcsolatom volt eddig, 2 évig tartott, vele azért mentünk szét mert első kapcsolat volt és ő nem élte ki magát,nem akart lekötött lenni-ezeket mondta.

Lehet ez is közrejátszik amiért igy gondolkozom.Neki volt már 3 barátnője előttem.

Nagyon megköszönném ha írnátok pár jó tanácsot,esetleg aki volt már így ossza meg velem mi segítette át ezen az érzésen.

Én 18 vagyok ő 24


2015. febr. 25. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondoljunk bele, van egy csomó barátja akik lányok, teljesen mások mint te, (mivel hogy magadat hasonlítgatod hozzájuk) és érdekes módon ők csak a barátai te pedig a barátnője vagy. Téged választott, téged akar. Ha folyamatosan attól félsz hogy mi van ha csak futó kaland az rányomja magát a kapcsolatra. Bíz magadban, add önmagad.
2015. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Magamat adom mindig,és ő nem tudja,hogy ettől tartok.

Ez igazából csak most jött elő,miután láttam a közös képeiket és láttam mennyire jól elvoltak...:/

2015. febr. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!