Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 20éves leszek, a párom 26,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 20éves leszek, a párom 26, ez tényleg ennyire gáz?

Figyelt kérdés
Külföldiek vagyunk,nemrég költöztünk Magy.országra...és a munkahelyemen 2pasi nyomult rám akik elkezték leszólni a párom h idős,nem való hozzám,meg bizonygatta az egyik h ő jobb főnyeremény lenne(éppen csak ko nem mondta h több pénze van neki mint a páromnak,de tett rá célzásokat) Tény,h nem gazdag a párom,épitőiparban dolgozik,szülői háttérre nem számîthat pénzügyileg,meg nem az a túlságosan intelligens,aki soha el nem ereszt egy káromkodós szót sem,meg nem teremt le néha valamiért...De én ezért (is) szeretem,tisztelem benne h maga dolgozik meg mindenért,nem tettek semmit se a feneke alá sohase,nem elkényeztetett tîpus,nem finnyás semmilyen kajára sem(persze van amit jobban szeret,és van amit kevésbé,de mindent megeszik)...Mikor külföldön laktunk ott meg a barátnőim tolták le nekem folyamatosan h nem egy "Adonisz"...Mivel kicsit soványka. Minek nem törődnek az emberek a saját dolgukkal?
2015. febr. 25. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenyek, a munkatársaid körében új vagy és szeretnének megkapni. Megpróbálják elérni, hogy kétségeid legyenek a pároddal szemben.

Mint írtad becsülöd őt, akkor tarts ki mellette és ne érdekeljenek mások negatív kritikái.

2015. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
100%
Gondolom vonzod a férfiakat, ezért szeretnének elbizonytalanítani abban, hogy ő a neked való, a nők meg sokszor csak a külsőt látják. Én azt mondom (tapasztalatból), hogy bármilyen lehet a külső, a háttér, a kereset, a végzettség, az intelligencia, és még a belső "hibák" sem akadályozó tényezők, ha egyszer szereted. Ennyi. Szereted, szeret (gondolom). Ezzel én is küzdöttem, megküzdöttem. :)
2015. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,igazán rendesek vagytok...én is îgy gondolom...csakhát ugye nem könnyű ez,mert mivel munkatársaim összeveszni se akartam velük,ezért szépszóval kértem h szálljanak le a témáról,de ugy látszik komolyabban fel kell h emeljem a hangomat... szép estét nektek! :)
2015. febr. 25. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkatársaidnak az a dolguk, hogy a munkában társaid legyenek... nehogy már az egész életedet is átszervezzék....

Amúgy ennél sokkal nagyobb korkülönbséggel is vannak tartós, szép kapcsolatok, az életkor csak egy tényező.

Gondolom, a párod pl. nem olyan bunkó, mint az említett kollégák.

A barátnőid meg... mégis a testalkatán kívül mit tudnak róla?

2015. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem nagy korkülönbség, sőt inkább még mindig ez az átlagos, ideális 3-6 év a férfi javára. Ettől sokkal nagyobb 10+os korkülönbség sem ritka manapság.

Biztos bejössz a lúzer munkatársadnak és a gyökér gyerek azzal próbálja magát magasabb pozícióba helyezni h a barátod fikázza.

2015. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!