Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen esetben viselkedtek igy a barátnőtökkel? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom mostanában rengeteget hisztizik és ha épp nincs kedvem megnézni azt a videot amit küld, akkor elkezdi mondani,hogy tudja hogy nem érdekel és ezt igazán kimondhatnám meg minden.....rosszul esik..és öszintén nem értem miért kell ezt csinálnia, főleg hogy a vége mindig egy "szeretlek kicsim ne haragudj ram" ha ez a vége minek kell engem itt piszkálni!?


Másik dolog, hogy ő szeretetből rengeteget szivat, én meg önkénytelenül oltogatom...mert kimondom amit gondolok mindig és ő utálja és mindig néz szotlanul míg leesik hogy megint oltottam...viszont engem nem zavar ha szivat mert néha vicces csak ritkán esik rosszul de akkor mindig bocsánatot kér stb....


Miért ilyen?? Naagyon szeret affelöl semmi kétségem és nem csal meg az is 100%. Csak tudni szeretném hogy mit tegyek hogy ne legyen ilyen...

nagyon szeretem őt én is.

ő 19 én 17


2015. febr. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
de gyerekesek vagytok még.
2015. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kérdésre a válaszom pedig: soha.
2015. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igaz, nincs is barátnőm :)
2015. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit érzékenyebb, ennyi az egész. Szerintem nincs semmi gond ezzel a párkapcsolattal. Nem tudja megérteni, hogy amit küldesz videót téged nem érdekel. Régen mi is ilyenek voltunk barátnőmmel. Leültünk, megbeszéltük és minden rendben. Nincs tökéletes páros, de elkell fogadni a másikat, és valamilyen szinten alkalmazkodni és akkor minden rendben lesz.
2015. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekesek vagytok. Nem tudnék egy hisztis fiút elviselni. Mi kölcsönösen ugratjuk egymást a barátommal de nem nagyon van belőle sértődés.
2015. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!