Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szuper lenne egy olyan csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szuper lenne egy olyan csaj aki mellé nem kellenek haverok"Milyen az ilyen csaj? Mit értetek ez alatt? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam itt az oldalon a kérdések közt.Fel is lett pontozva, tényleg létezik ilyen? Mit gondoltok erről?
2015. febr. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, a barátnőm
2015. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz. mindent egy nőnek szentelni szerintem elég nagy gáz, aztán majd ha a lány elfordul tőled akkor meg sírsz, hogy hol vannak a barátok. tudni kell összeegyeztetni a kettőt.
2015. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De most nem kell kiforgatni a kérdést,és nem kell folyton a rossz oldalát nézni.

Tegyük fel,hogy a lány is komolyan gondolja.Milyen lányt értetek az alatt,hogy "nem kellenek mellé haverok?"

2015. febr. 25. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok, nincs ezen kiforgatva semmi, NINCS olyan lány! akik azt hiszinek benne, hogy van azok eléggé el vannak tévedve. gondolj már bele, szerinted normális lenne az, ha 0-24 ugyanaz a személy lógna a nyakadon? még ha olyan is amilyenre vágysz... egyébként meg akik ezt mondják nyilván olyan barátnőre vágynak akinek full azonos az érdeklődési köre, akiben 100000%-ig megbízhatnak stb, stb, stb.
2015. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2015. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!