Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a leghosszabb kapcsolatod ami után szakítottál? Hány év? Miért döntöttél így?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0, egy utolsó szűz vagyok.
2015. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Digire tértem, 1 éve kb, az 1000 mbps internet miatt.
2015. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vicceskedők kíméljenek már légyszi :)
2015. febr. 25. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
3,5 év. Azért, mert nem szerettem már, és untam a kapcsolatot, őt, stb. Még egyedül is jobb lett volna, de nem sokáig búslakodtam, azonnal lett új kapcsolatom (értsd: egy hét alatt). Azóta annak is vége, most szingli vagyok és imádom, már nagyon rám fért, hogy ne legyen senkim.
2015. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

8 év után és benne volt a keze az 1000 mbps internetnek :-)

Nehéz döntés volt meglépni de életem legjobb döntése, évekig azt gondoltam megváltozik a párom és nem a net+játékok lesznek a legfontosabbak én én csak a 10. a többi hülyesége után hát nem változtatott hiába kértem és így én kiléptem belőle

2015. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is több éves kapcsolatból tervezek kilépni.. sajna régóta halogatom, mert hol jobb, hol pedig unom az egészet. Csak egyenlőre nem volt még meg a kezdő lökés.
2015. febr. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!