Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem? Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Ti hogy vagytok ezzel? 16L

Figyelt kérdés
Már vagy 4 éve a legjobb fiú barátom. Annyira nincs szoros kapcsolatunk, nem osztunk meg mindent egymással. Mármint sokat beszélünk, de nem valami komoly dolgokról. Elég furcsa, de egy-két hete, valahogy máshogy nézek rá. Van, hogy azon kapom magam, hogy bámulom. Hülyén érzem magam emiatt. De ugyanúgy "veszekedünk" és szívatjuk egymást mint eddig. Ma estem kétségbe, mikor látta, hogy egyfolytában egy lányhoz megy oda és azt hiszem, lehetséges, hogy egy kicsit féltékennyé tett. Lehet, hogy tényleg mást érzek mint barátság? Mitől változott ez pont most? Vagy ez csak valami átmeneti? Nektek van ilyenről tapasztalatotok? (bocsi a regényért)
2015. febr. 25. 19:42
 1/5 anonim válasza:
Ez de édes :) Természetes, hogy ahogy nőtök fel, megváltozik a barátságotok, nálam is így volt :) Beszélj róla vele!
2015. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Csak o meg tul eretlen hozzam, mert egy evvel fiatalabb, ezt nagyon erezni. Es ezert nem beszelek vele errol. Meg. Majd ha beerik hozzam meglatom. :) Egyebkent aki nem ismer minket, altalaban egy parnak nez bennunket. Fura. Kivoltam, mikor eloszor ereztem, hogy szeretem, de mara mar hozzaszoktam. Szivesen beszelgetek veled errol, ha van kedved. 17/L
2015. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 2/2 és te ezt hamar megszoktad, vagyis beletörődtél, hogy így érzel és egyszerűen csak vársz? És a fiú tudja, hogy ezt érzed?
2015. febr. 25. 20:24
 4/5 anonim válasza:
Velem is így volt. Sokáig legjobb barátok voltunk..mindent megbeszéltünk,csak aztán egyszer csak elkezdtünk mind a ketten többet érezni..Megbeszéltük..és azóta együtt vagyok vele lassan két hónapja..Tudom ez nem sok idő, de rájöttem, hogy a barátságunk nem bírta volna ki azt, hogy szeretjük egymást, de nem teszünk semmit. Így megpróbáltuk és eszméletlen jól sült el.:) Szóval szerintem mindenféleképpen beszélj vele erről.
2015. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2/2 vagyok. Nem, egyatalan nem. Fel ev kellett hozza. De nem akarom, hogy tudja. Mert szerintem o is tobbet erez. Es ha elmondanam neki, akkor meg jobban probalkozna, es egy ido utan engednek. Viszont mivel tul eretlen, gyerekes, igy nem mukodne ha osszejonnenk. Elvesziteni meg nem akarom. Igazabol a mi kapcsolatunk rohadt bonyolult. Nehez elmagyarazni.
2015. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!