Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek befolyásolja a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek befolyásolja a kapcsolatotokat az hogy a párotok milyen volt az ismerkedéskor? (kisugárzásra, beszédességre is gondolok)

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha egy olyan kérdező vagy aki már megint azt hiszi, hogy mert nem olyan nagydumás attól kevesebb vagy a csajok szemében akkor ismételten elmondom, h tévedsz.


Használd ki inkább, a nagyszájú srácokat ahogy én tettem anno, ők összegyűjtik a csajokat, te meg megdugod őket. (elvégzik helyetted a rossz melót)

2015. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
20/L ezt kihagytam :)
2015. febr. 26. 17:27
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán befolyásolta. Kicsit agyaltam az elején,mivel ő nagyon beszédes/volt ,nagy baráti körrel,nekem meg elkell teljen bizonyos idő amíg feloldódok .Így azon járt az agyam,hogy mi lesz később,vajon ez a különbség mennyire fog közénk állni.

De nem volt semmi baj belőle,sőt nagyon jól kijövünk azóta.

A kisugárzása tetszett már az elejétől :)

Miért,neked nem?

2015. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon visszahúzódó volt,nehezen is jöttünk össze,de utána nyitottabb lett és így is szerettem meg :)
2015. febr. 26. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Mivel nekünk ott volt a táv, így míg az idő alatt nem tudtunk találkozni, üzenet váltás, kép küldés volt és mobilon beszéltünk, 3 hét múlva lett tali, már akkor tudtam, nekem Ő kell, Ő az az ember/férfi, akit mindig is kerestem. Szerencsére Párom is így volt vele.

Szal a tali csak dobott ezen, olyan oldottan beszélgetünk, mintha évek óta ismernénk egymást. Ezt persze később mondta, hogy így érezte és ekkor mondtam, én is, csak az első talin nem akartuk ezt így kimondani.

Azóta eltelt 3 év.


N

2015. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon jól jártál :)
2015. febr. 26. 17:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezek szerint. :)

És 1,5 éve együtt is élünk. A kapcsolatunk elején volt pár furcsaság, lehet azért, mert ennyire egymásra tudtunk hangolódni, de sokszor tudtuk mire gondol a másik, fejeztük be a másik mondatát, néha a mai napig is, kimondja pl. amire épp gondoltam, mondtam is Páromnak, hogy erre gondoltam s utána egyből mondta. :)

És fordítva is szokott lenni.

Pl. csöndben ülünk a szobában, egyszer csak megszólalok, Ő meg néz ledöbbenten, hogy ezt honnan tudtam, hisz épp arra gondolt.

Volt már pár kapcsolatom, de ennyire, mint Vele nem voltam összhangban s Ő is így van velem. Neki is volt előttem. És ezért lehet, hogy ilyen jól működik.


N

2015. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismerős :D Az én páromat nagyon szeretem,csodás a kapcsolatunk, de néhányszor gondoltam rá hogy milyen jó lett volna ha nem ilyen rosszul kezdődnek el a dolgok :/ persze mostmár minden jó,de néha belegondolok hogy milyen jó lenne mosolyogva vissza emlékezni erre a kezdeti időszakra :)
2015. febr. 26. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Értem és örülök!

Akkor viszont, mert biztos vannak szép emlékek is, azt vedd elő ilyenkor! Vagy ne így fogd fel, hogy lehetett/mehetett volna jobb is. Attól még mosolyoghatsz is ezen, néző pont kérdése ez is.

Ergo ne a rosszat lásd bele/meg!


N

2015. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze van sok szép emlék is,csak van ez a rossz szokásom hogy így túl gondolom a múltban történteket. :D
2015. febr. 26. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!