Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen tulajdonságaim vannak, mellettem tud maradni egy férfi egész életében? Részletes leírás rólam lent. Elsősorban fiúk/férfiak véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz,de remélem kapok pár tanácsot.


Részletes jellemzésem:

Külső: magas vékony, sportos, kis mellek,mások által szépnek mondott arc, hosszú barna haj, zöld szem.


Belső: Mindig is csendes voltam, kisebb koromban az osztályközösségben vettem inkább észre, ahol erős jellemek voltak,mindenkin áttapostak így társaságban eléggé visszahúzódó vagyok, nem beszélek sokat,mindenkivel kedves vagyok,mosolygós,de én viszonylag nehezen nyitok mások felé.Ha meg már eltelt egy kis idő,és megszoktam az illetőt,akkor tudok igazán ellenni vele.

Persze van egy szűk baráti köröm, 4-5 jó barátnőm akikkel igazán önmagam tudok lenni és jókat beszélgetni szórakozni.Na meg a párom,aki előtt teljesen kitudok bontakozni.

Ő ismeri a bohókás, viccelődő hülyéskedő és kicsit perverzebb énemet vele felszabadult vagyok. Viszont pl ha elmegyünk a barátaival ott megint a kis szende,csendes vagyok, aki felel ha kérdezik,de érzem belül hogy feszült vagyok. A lány barátaival sem tudok kijönni,-igaz velük már ő sem nagyon foglalkozik- pár jó fiú haverjaival is ez van. Szerintetek ez mennyire probléma? Így inkább hagyom,hogy menjen ő velük,amikor csak akar,nem szoktam ezen fennakadni, de jobbnak látom ha nem megyek vele,hisz úgyis csak feszélyezve érzem magam. Egy idő után lehet megfogja unni,hogy velük külön megy,aztán velem is és nem fogok hozzájuk 'szokni'úgymond?Mivel az eddigi lány haverjai is mind ilyen társasági,bulizósabb lányok akikkel úgy hallottam mindig jól elvolt,és néha felteszem magamnak a kérdést,hogy akkor miért ilyen lánnyal van mint én?Ezen szoktam agyalni,hogy vajon jobb volt-e neki akkor és mikor jön el az az idő amikor unalmasnak fog találni.

Párkapcsolati szempontból szeretem ha a párom velem kettesben van, bújós vagyok, néha szeretek csak úgy a mellkasán szó nélkül feküdni, néha többet beszélek,megosztom vele a világnézetem, a véleményem az emberekről, a világról, szeretek azon töprengeni mi lesz a jövőben,hogyan alakult így a világ meg hasonló érdekességek. Persze nem telepszem rá, tudom,hogy szükség van egyedüllétre, nem erőltetek neki semmit, az előző kapcsolatomból tapasztaltam,hogy hisztivel csak a kapcsolat végét lehet elérni,így azt sosem szoktam.Ha valami nem tetszik megmondom neki, nem durcázok, csak tudtára adom,hogy valami nem oké,de ez ritkán van.Az ágyban szerintem elég aktív vagyok, szeretem a szerepjátékokat, ott szeretek dominánsabb lenni, irányítani,fölül lenni stb.

Szeretek jókat enni és készíteni, főképp pizzát, imádom az édességet, néha meglepem a párom vele,vagy ha tudom,hogy jön hozzám mindig veszek itthonra mert ő is ilyen.

Nem volt még igazán lehetőségem, de ha tehetném sokat utaznék, különböző helyeket meglátogatnék, hisz szeretek kirándulni.Sokat sportolok, görkorizok, biciklizek, futok, kutyát sétáltatok,imádom őket. Szeretek a természetben lenni,sétálni és elkezdtem fotózni is.Nekem ezek okoznak örömet és szeretem,ha ilyenekben velem tart a barátom is. Nem tudom ez mennyire jó kikapcsolódás a férfiak számára, de szeretném ha jól érezné magát velem.


Így összességében ennyi lenne, ha valamit kihagytam rákérdezhettek. Szerintetek egy ilyen fajta lány unalmas? Ugye én nem tudom magam kívülállóként elemezni, ezért kérem a segítségetek. Úgy érzem ő az a férfi az életemben akit társként el tudok képzelni, de attól félek nem vagyok elég jó neki.És a társadalmat,főként a lányokat elnézve én ellentétük vagyok és nem igazán tudok kijönni velük,mi van ha őket jobbnak látja majd?

Remélem érkeznek válaszok, megköszönném.

18L


2015. febr. 26. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam még,hogy azért velem is ellehet menni bulizni,igaz nem tudok annyira társaságba beilleszkedni,de pl ha velem van a párom teljesen jól elvagyok, imádok táncolni, az engem kikapcsol. Persze nem cigizek és nem iszom le magam.Szeretem még a színészetet, nagy álmom hogy színésznő lehessek valamikor....
2015. febr. 26. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Van párod. Akkor nem értem a problémát.
2015. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alig fél éve van párom, még új minden...az a kérdésem,hogy ezek a tulajdonságaim, amilyen én magam vagyok elég-e ahhoz,hogy valaki nagyon hosszú távon velem maradjon,vagy kevés vagyok? Nem akarok újra pofára esni...
2015. febr. 26. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így jó, én csak annyit teszek hozzá, hogyha mindennapját boldoggá teszed, akkor nincs okod aggodalomra.

Persze ez egy rendes, komoly kapcsolatban mindkét részről elvárt dolog, csak szerintem így tudatosul majd benne, hogy az igazi vagy és én hülye lennék elereszteni.

2015. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes :)
2015. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is majdnem ugyanez a helyzet. ÉN arra jutottam, hogy kisebbségi komplexus lehet. Pszichológus tudja kezelni én úgy tudom szóval ha nagyon zavar akkor próbálkozz azzal.

F

2015. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!