Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki az egyik legjobb barátom,egy fél éve ismerjük egymást,mindig órákat beszélgetünk,és azt hiszem,hogy beleszerettem,viszont nem tudom,hogy ő mit érezhet,mostanában elég fura,többször is mondta már,hogy szeret,de lehet,hogy úgy értette,hogy mint barátot..a legutóbbi beszélgetésünk így zajlott: én: tudom,sokat panaszkodok,hogy el akarok költözni,de ez az emberek miatt van,a várost tényleg szeretem ő: én meg tényleg szeretlek,meg történt vele egy pár rossz dolog,és kérdeztem,hogy hogy viseli,és mondta,hogy jól,mert én itt vagyok neki és nincs szüksége másra,ti ilyet mondanátok egy firendzoneban lévő lánynak? :D
2015. febr. 26. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen többet érez irántad
2015. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
milyen gyakran szoktatok élőben találkozni?
2015. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2015. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez már jóval több így is, mint ha csak azt mondaná, hogy tetszel neki, pedig első randik előtt jellemzően ennyit szoktunk csak csajnak mondani. Egy-két randi után meg hogy szeretjük, milyen jól érezzük magunkat vele, másra nem is gondolunk, de még ekkor se rohanjuk le azzal, hogy szerelmesek vagyunk belé. Egészséges srác tudatosan nem is akar addig érzelmileg jobban belehabarodni egy csajba, amíg nem érzi, hogy neki is különleges.


Összegezve: azt érzi, amit mond.

2015. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!