Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy csomószor álmodik a volt nőivel, főként szexuálisan. Azt mondja egyiktől sem akar semmit, csak álmodik, nem tehet róla. Szerintetek ez mi? Ez megalázó nekem, és nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmeséli miket álmodik velük? Vagy csak álmában a nevüket mondja?
2015. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyeneket nem illik elmondani egy kapcsolatban a másik félnek, mert a legtöbb esetben megsértődnek,s joggal. Inkább jobb megosztani egy bizalmas baráttal.

Amúgy kielégíted a vágyait rendesen?

2015. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. Most akkor velem van a baj, miattam álnodha ezeket, erre gondolsz?
2015. febr. 26. 19:28
 4/11 A kérdező kommentje:
*álmodja
2015. febr. 26. 19:28
 5/11 PearlDiver ***** válasza:
Azért mondja ezt el neked, hogy bosszantson, vagy hogy a támogatásodat kérje? Mert ha előbbi, akkor nem szép tőle. Ha viszont utóbbi, akkor inkább örülj neki hogy megbízik benned. A tudatalattijáért nem felelős - ha viszont közben jó köztetek a szexualitás, és hűséges hozzád, az bizony tiszteletreméltó dolog.
2015. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem segítséget kér. Csak közli. Majd ha ezen kibukok, azt mondja hogy mindezt azért teszi, mert velem nem lehet szexelbi, mert hisztizek. De a hiszti pont emiatt van!!!!
2015. febr. 26. 19:58
 7/11 PearlDiver ***** válasza:

Ördögi kör. Egy biztos, ha tovább hisztizel, attól az álmai nem fognak megváltozni, max vegyül közé pár rémálom is.

Mennyi ideig járt ezekkel a lányokkal akikről álmodik?

Ja, és mennyi idősek vagytok?

2015. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 40. Van akivel hosszabb ideig, évekig, van akivel csak pár hónapot.
2015. febr. 28. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy miről álmodik valaki, azt ugye nem tudja senki.

Nekem úgy tűnik valami baj van közöttetek, elégedetlen a szexuális produkcióddal, ezzel próbálja azt feltüzelni, csak valahogy ne esik le neki, hogy ezzel épp a fordítottját éri el.

Mondjuk én, - akármilyen helyzetben - nem mesélném el az efféle álmaimat.

2015. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Gondolj bele Kérdező, ha azt álmodná hogy megöl valakit, akkor gyilkos hajlamúnak gondolnád...?
2015. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!