Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy nem fizettem ki neki a kölcsönt, ti megértenétek vagy kiakadnátok?

Figyelt kérdés

A barátom adott kölcsön tavaly nyáron 50.000-et, hogy el tudjunk menni együtt nyaralni, úgy volt hogy kövi hónapba már vissza is adom neki, de aztán megszűnt az a diákmeló amit dolgoztam, és annyira hülye órarendem van hogy nem is találok olyat ahol tudok melózni, ráadásul anyáék válnak és minden maradék pénzemet is elszedik, hogy egyáltalán még tudják fizetni a lakást. Kb. az utcára kerülünk ha nem adom nekik oda a megtakarított pénzemet, a barátom meg akinek amúgy is egy csomó pénze van itt pattog hogy fizessem neki vissza. Szerintetek igaza van? Jó persze már rég vissza kellett volna adnom, de egyszerűen nem tehetek róla hogy így alakult és ha megszakadok sem tudok pénzhez jutni.

18/L


2015. febr. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
neem dehogyis, az én csajom már 300 ba van nekem, azért dolgozik az ember hogy ti elköltsétek, ez tök normális :)
2015. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Az itt kérdező lányoknak milyen elcseszett barátai vannak...
2015. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia,

tavaly a barátom nem tudott melózni a suli mellett én viszont igen és abból éltünk. Aztán azóta úgy hozta a sors többször, hogy fordult a kocka. Munka nélküli voltam, fizette az albim, a kajám, a ruháim, mindent! Néha mikor indulatos vagyok, sokszor felhozom, de nem tudom, valahogy ilyen a vehemenciám. Pedig tudom, hogy semmi vész. Lehet a te barátod is csak ezért hozza fel. Ha Pedig igazán szeret akkor aggodalomra semmi ok :) Ha közösen terveztek akkor nincs adok-kapok. És ha jól kalkulálok én több 100 ezerrel lógok a pasimnak...

2015. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát elég bunkó pasid van, ha tisztában van a helyzeteddel és ennek ellenére követeli a pénzét.
2015. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hááát... gondolom valami kiváltotta a barátodnál ezt, nem? Ha eddig nem bsazogatott miatta... Mit csináltál?
2015. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyen helyzetben a legjobb az lenne, ha családi segítséggel gyorsan visszafizetnéd neki az adósságot, ha nem akarod azt, hogy ő úgy kezeljen mint eltartott csajt (egyenrangú kapcsolat helyett szexuális játékszere legyél).


Mondjuk nem elegáns srácnak sem visszaélnie lány kiszolgáltatott helyzetével, de még magamon is észrevettem anno ilyen tendenciát, pedig magamat elég normális értékrendűnek tartom. Fiatal mérnökként korábbi egyetemista éveimhez képest hirtelen egész pénzes lettem, akkoriban csajaimra sokat költöttem, de cserébe természetesnek vettem, hogy kicsit jobban mindig az én akaratom érvényesült.

2015. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy pattog. De szerintem itt az áll a háttérben, hogy vagy rohadtul nem figyel arra, hogy mi van veled, vagy igen, csak lesz"rja, mert bármikor beidőzítheti, hogy lapátra tesz.
2015. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!