Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.ferenc kérdése:

Nem tudom mit tegyek. Párommal már többször megbeszéltük hogy nem dohányzik. Tudja hogy nekem ez eggy nagyon fontos dolog. De hazudik sokszor mondták és éreztem de letagadja. Mit tegyek? Nem birom elviselni a dohányzást a gyerekek miatt.

Figyelt kérdés
Ha ebben hazudik lehet másban is? Már azt is mondtam hogy szakítás is lehet belőle de nemérdekli.

#dohányzás #Hazudik a párom.
2015. febr. 26. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nehéz letenni a cigarettát... A függőség attól függőség, hogy nem (csak) akarat kérdése. Ha ő is le akar szokni, akkor talán orvosi segítséget kellene kérnie. Viszont ha csak te akarod kényszeríten hogy szokjon le, az zsarnokság.
2015. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

DOHÁNYOS=DROGOS


Ha szeretne titeket nem csinálná!

2015. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem dohányzott éveken át.

Én is dohányoztam 16 éven át majd megszületett a fiam és letettem. Majd a lányom is. Mindig mindenki fontosabb mint én. Ha megkérem ne szivja megigéri nem fogja majd lemegy másokkal dohányozni. Eltaszít magátol mert nembírom elviselni a dohányzását.

2015. febr. 26. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lenne gyerek, azt mondanám hagyd ott. Egy dohányos sosem fog megváltozni. Így nehezebb, szerintem neked kéne akkor kicsit engedni, ha vele akarsz maradni.
2015. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert kellene egybol elhagynia, inkabb kulso orvosi segitseget kellene kernie, mert, mint ahogy korabban is irtak, ez fuggoseg, amirol neked ugy latom fogalmad sincs, h micsoda. Es meg csak bele se kell torodnie, meg kellene beszelnie elsosorban vele, h mivel ot zavarja, ezert elvonora elmegy, mert ez igy nem jo blabla. Na, ha erre se kepes a szerelmeert, akkor mar talan el lehet gondolkozni, h mennyire szereti a parjat. Az pedig, h a kerdezo letette egybol, ahhoz gratulalok, nem hiszem, h sokan meg tudjak ezt tenni.
2015. febr. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon soxor probáltam már lebeszélni róla. Ez másfél éve megy és nagyon rossz hogy folyamatosan hazugságon kapom. Fékek másban is hazudik. Ezen kattogog folyamatosan.
2015. febr. 27. 06:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A lényeg nem a dohányzáson van, hanem ezen a mondaton: "Már azt is mondtam hogy szakítás is lehet belőle de nemérdekli." Nem érdekli, hogy esetleg szakítasz vele? Hát én elgondolkodnék ezen a kapcsolaton.
2015. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!