Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti csalódnátok a párotokban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csalódnátok a párotokban? Van még esély egy normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

a párommal mielőtt hozzáköltöztem volna 1 évig randizgattunk, tehát együtt voltunk. Sajnos a távolság miatt volt olyan hogy csak ritkábban tudtunk találkozni. Ő már elvált, és nemsokkkal utána ismertük meg egymást. Tudtam hogy az exével tartja a kapcsolatot, de a nőnek is van párja, tehát nem paráztam, találkoztam is vele, és meg voltam nyugodva.

Azóta másfél éve élünk együtt.

Viszont amikor kb fél éve voltunk együtt, történt egy olyan dolog hogy a telefonján láttam, hogy az exének elég fura dolgokat ír. A tartalommal nem is voltak konkrétan problémák, de a "kisdrága" és stb becézésektől lesokkolódtam. és a szivecskéktől is.

Azt mondta hogy nyugodtan olvassam végig az üzeneteket, mert semmi olyat nem találok. És hát ezeket találtam. Nagyonnagyon nagyot csalódtam, és nem is tudtam hova rakni a dolgot. A szivecskék meg a bencézgetések akkor szűntek meg amikor én odaköltöztem hozzá, de amikor randizgattunk közben ilyeneket írosgált. és nagyon nagyon kiborultam. Ő csak annyit mondott hogy szerette volna a baráti kapcsolatot megtartani a nővel. tehát így?

azóta úgy érzem hogy teljesen ki vagyok ábrándulva belőle, ő meg azt hiszi hogy így tovább tudjuk folytatni a kapcsolatunkat... Elköltöztem érte az ország másik végébe, és nagyon becsapva érzem magam.

Szerintetek sincs már egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Köszönöm a válaszokat!


2015. febr. 27. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet, h nekem nem egyertelmu a leirasbol, de masfel eve vagytok egyutt, akkor lattad az uzeneteket es most jut eszedbe serelmezni?

Ha nem bizol benne, akkor minek vagy vele? Van pasi ezer.

2015. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem már késő bánat, konkrétan 1,5éve tudsz erről a dologról és zavar...
2015. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen az eset után még együtt vagyok vele.... meg van győződve róla hogy szeret engem. sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak hogy elköltözzem és egyedül fizessek egy albérletet... otthon pedig nem lenne munkahelyem...
2015. febr. 27. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs, javitok, szoval ket es fel ev vagytok egyutt es ket eve lattad az uzeneteket, amik akkor irodtak, mikor fel eve voltatok egyutt. Hjajj.
2015. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
engem nagyon nyomaszt a dolog, de nem szeretem felhozni, és nagyon rossz hogy így elnyomom magamban, viszont ő azt hiszi hogy megbeszéltük a dolgot és minden oké azóta... nagyon ragaszkodik hozzám, vagyis azt a látszatot kelti.
2015. febr. 27. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kerdes? Hiszen tudod, h nem jo, de nem tudsz lepni. Vegyel ki egy szobat, az olcsobb. Vagy

lepj tul rajta.

2015. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kb fél él együtt élés után láttam az üzeneteket,

amik akkor írodtak amikor még nem költöztem oda, de randizgattunk és időt töltöttnk együtt.

1 év eltelt mióta láttam az üzeneteket, és azóta emészt a dolog

2015. febr. 27. 18:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értelek. Ti nem szoktatok beszélgetni? Nem mondjátok el egymásnak ami nem esik jól, zavar? És akkor, amikor az aktuális, nem 2 év múlva. Én az írásodból úgy érzem, te menekülnél ebből a kapcsolatból, csak az anyagiak miatt nem lépsz. Ez viszont nem megoldás, nem köt hozzá semmi, sem házasság, sem gyerekek.
2015. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént, a családi fotóit nézegettem, mikor találtam köztük egy levelet egy régi szerelmétől, ami már az együttjárásunk után kb fél évvel íródott. Pont abban az időpontban, amikor a legjobban udvarolt, a legszerelmesebbnek mutatta magát, és megkért, hogy költözzek hozzá. Bármennyire bunkó dolog, belenéztem a levélbe, és sokkolt, amit láttam. A csaj kb szó szerint reagált az exem által írt dolgokra, mint pl. "komolyan mondod, hogy csak engem szeretsz, és feleségül vennél, ha visszaköltöznék?" és hasonlók. Elég rosszul esett, és bár akkor már régen együtt éltünk, nem tudtam szabadulni a dologtól, hogy már a kapcsolatunk legelején is szédített másokat, vagy csak szamár voltam, mit várhatnék tőle? Elég nyilvánvaló volt, hogy elsősorban házvezetőnőnek akart maga mellet tartani. Persze nem ez volt a kapcsolatunk egyetlen hibája, de legalább kicsit megvilágosodtam, és könnyebben léptem tovább, amit alkalmam adódott költözni. Persze lehet, hogy a párod eleinte csapongott, és azóta elmélyültek az érzelmei, de ha már nem tudod őszintének venni a szerelmét, és ő sem érzi úgy, hogy tennie kellene valamit, hogy helyretegye a dolgokat, akkor nincs sok jövője a dolognak. Sokan hajlamosak visszaélni vele, ha az ember kiszolgáltatja magát, és felégeti maga mögött a hidakat. Megérti egyáltalán a problémád, vagy csak nincs kedve vele foglalkozni, mert úgyis tehetetlen vagy?
2015. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi jövőre házasodunk, 3 éve vagyunk együtt. Valamelyik nap fel akartam hívni anyukámat az ő telójáról (az enyém lemerült). Elkezdem ütni a megfelelő betűket, mi az első, amit kiad? Az exe beceneve szívecskével. Vágtam egy fejet, mutattam neki, mondta, hogy ó.

Pasi, eszébe se jutott átírni, évek óta úgy van. Kitörölte a névjegyzékből a szívecskét. Kérdezte, hogy a becenevet is kitörölje-e. Mondtam neki, hogy nem kell, gondolom ha így szokta meg, hát maradjon így benne. Ő is drágaság, vagy ilyesmi néven futott.


Megbeszéltük elmondtam, elmondta, lezártuk.


De ha téged zavar, akkor nyisd ki a szád, beszéld meg vele, rágd át magad rajta, mert egyik pasi se gondolatolvasó.


És az, hogy csak azért vagy vele, mert anyagilag nem, engedheted meg magadnak, hogy elköltözz, épp olyan rossz, ha nem rosszabb, mint hogy ő annak idején becézte az exét.

2015. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!