Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ki szerető volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ki szerető volt?

Figyelt kérdés

hogyan élte meg ő a dolgokat, mit érzett. tudta e h van a másik félne barátnője/felesége..


mindig mindenki a megcsalt félt sajnálja, pedig ha jobban ismeri valaki a helyzetet akkor nem is biztos h mindenki a pasit szidná h képes volt másnál keresni akár a testiséget akár csak szeretet. lehet hogy az a nő akinek félrelépett a párja igazából saját magának köszönheti. jó nem mondom h a férj olyan ártatlan mert lehetne előbb szakítani és máshoz menni stb.. de vajon abba belegondolt valaki h a szerető mit érezhetett. mindenki (itt ezen az oldalon) csak szidja őket, pedig nekik is vannak érzéseik és nem hiszem, hogy szánt szándékkal keresett olyan pasit akinek van valakije csak azért, hogy elcsábítsa.


2015. febr. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted van bárki is ezen az oldalon, aki le fogja neked írni, hogy igen, én szerető voltam? Nem hiszem.

Amúgy meg véleményem szerint mindenki másképp éli meg a dolgokat.

2015. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam szerető, és nem direkt alakult így. Amikor kiderült a dolog a feleség nem engem hibáztatott, hanem a férjet, nem is érdekelte én ki vagyok, a nevemet sem akarta tudni, az nem számított, a férjét vette elő.

Ez egy teljesen logikus lépés volt a részéről és legalább meg tudták beszélni a dolgokat. Szépen felszínre kerültek a miértek, és a feleség is meglátta mik voltak a gondok a kapcsolatban.

2015. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Na most azért ne viccelj már. Szegény, szerencsétlen félrelépő fél, akinek pisztolyt tartottak a fejéhez, hogy nehogy szakítson vagy elmondja a problémáit a párjának, és tiszta lappal keresse máshol a "boldogságot".. Összeszorul a szívem a sajnálattól.. Ha egy utolsó r*bi vagy bunkó is a házastársa, akkor sem kötelező mellett maradni. Aki félrelép, annak nem vagyok kíváncsi az "érzéseire", főleg ha nem csak egy botlás, hanem viszony.. Előbb növesszen gerincet.
2015. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én voltam.

Fél éven keresztül udvarolt,nem akartam semmit tőle,tudtam hogy házas.

Aztán mégis beleszerettem.4 csodálatos évünk volt,óriási szerelem,sőt azt mondom Ő volt életem szerelme.Úgy szakítottunk,hogy imádtuk egymást.Azóta se láttam.

De bármikor füttyentene,ugranék.

2015. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!