Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen aggodalmai lehetnek? N23

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen aggodalmai lehetnek? N23

Figyelt kérdés
Van egy 20 évvel idősebb barátom, 10 hónapja vagyunk együtt, felvállaltuk már egymást a nagyvilág előtt. Azt hittem, minden rendben, szeretgetett, meg minden, minden nap felhívott, amikor nem találkoztunk. Egyszer csak mondta, hogy szeret, de úgy érzi nem lesz jó vége. Ezt nem igazán értettem, de olyan hangsúllyal mondta, mintha viccelne, így annyira nem lovagoltam a témán. Pár napja pedig azzal jött, hogy öreg hozzám, és talán jobb lenne, ha inkább hagynánk, mert neki aggodalmai vannak, de nem volt hajlandó nekem elárulni, mi baja, és ez nagyon bánt. Értem, hogy nagyobb a korkülönbség, de mi ne lehetne meg nekünk így is, mintha csak 10 év lenne közöttünk? Nem igazán értem.

2015. febr. 27. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az az aggodalma, hogy öreg hozzád, ami valahol jogos.
2015. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem, nem tudom mással elképzelni az életem
2015. febr. 27. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak ezzel a dumával akar lekoptatni, mert már lehet valakije...-.-
2015. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira kedvel és szeret, hogy nem akar neked rosszat ezért inkább szakítana veled.

Belegondolt, hogy így nehéz lenne normálisan felnevelni egy gyereket. Mire gyereketek lesz és mondjuk leérettségizik addigra ő már 60 éves lesz.

A másik dolog meg, hogy később sokak beleszólhatnak a kapcsolatotokba és félt téged attól, hogy ezzel bántsanak téged.

Ha most nem is, de később jöhet valaki aki esetleg elszerethet tőle, mert az a valaki fiatalabb és számodra kívánatos lehet.

Egyébként a mostani párod az első férfi az életedben minden szempontból?

2015. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Lehet, hogy ő is szeret. Ha a helyében lennék, és szeretnélek, én ugyanezt tenném, a te érdekedben.


Vagy igen, a másik variáció, hogy esze ágában sincs semmi komoly, csak így könnyebb.

2015. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, ő a második, előtte egy hét éves kapcsolatom volt, egy 10 évvel idősebb férfival. Nem tudok magam mellé elképzeli egy korombelit, nagyon nem tetszik a mai fiatal fiúk gondolkodásmódja, a hormonszennyezés által pedig a mai generáció akárhogy is szépítjük, de elvesztette azokat a vonásokat, amik férfiassá tesznek egy férfit: alacsonyak, gyerekes arcúak, vékonyak.
2015. febr. 27. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
A "mai fiúk" alapjába véve ugyanúgy gondolkoznak, mint a régiek, vagy mint te. A hormonszennyezésről meg annyit, hogy régen sokkal vékonyabbak voltak, az átlagmagasság is alacsonyabb volt, szőrösségben szintúgy. Ezt nem 100 évre értem, hanem mondjuk 30-35.
2015. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Köztünk csak 11 év lenne. Képzeld el velem az életed!:)
2015. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!