Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasikat taszítják az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat taszítják az ilyen nők? (lent)

Figyelt kérdés
Sok srác udvarol(t) nekem de vhogy sosem jön/jött össze, nem szeretem megvezetni a pasikat igy aki nem jön be inkább nem is huzom az agyát. Viszont már négyszer fordult elő velem h akivel jóba voltam megszerettem megtetszett majd ahogy ezt a pasi megtudta rögtön került bunkózott velem. Jelenleg is ez a helyzet ami már aggasztó. Hisz én sem bunkózok egy pasival sem akinek tetszem de nekem nem jön be. Elég egyenes embernek tartom magam ragaszkodom az elképzeléseimhez, sokan válogatósnak tartanak ( nem csak pasitéren) ami nem azt jelenti h nekem semmi nem jó csak elmondom a véleményem, szerintem a külsőmmel nincs komolyabb baj, kedves, mosolygós lánynak tartanak és viszonylag könnyen barátkozó közvetlen embernek gondolnám magam. Egy ilyen nő visszataszítja a pasikat, v esetleg a hozzájuk való közeledéssel lehet gondom?
2015. febr. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi lehetett ezeknek a baja, szerintem kifejezetten dícsérendő, ha valaki őszinte és nem játszik a másikkal. Az én barátom ezt nagyon szereti :)
2015. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
A helyesírásod tragikus. Engem inkább ez aggasztana veled kapcsolatosan. :D Meg, minek fejezed ki direkt módon, ha tetszik a pasi, ha tudod, h ez a reakció mindig? Indirekt beszédről nem hallottál? Pedig a nők mesterei annak. :)
2015. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja telefonról pötyögve a helyesírásom legyen csak tragikus ahol kell ott hibátlan de itt nézd el nyugodtan..:)
2015. febr. 27. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor nő az egó, érzik, hogy szabad a pálya, nem kell kapukat döngetni, a markában vagy, strigulázható vagy stb. és ezt hozza ki belőlük. Ha megtudnám egy csajról, hogy tetszem neki, sőt, szeret, akkor onnantól már minimálisan se aggódnék, kivéve, ha én is valami elmélyültebbet szeretnék tőle.
2015. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!