Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a baratomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a baratomra?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete csak telefonon beszelunk minden este a suli meg a munka miatt. Eddig mindig en hivtam. Ma lett volna az elso alkalom, hogy vegre o is hiv engem. Kaptam is tole az sms-eket, hogy most ert haza (6 ora korul) es hamarosan hiv. 7 korul kuldott egy ujat, hogy legyen nalam a telom, mert fel 8 korul csorogni fog. Aztan par perce jott az ujabb sms, hogy faradt, majd holnap felhiv. Annyira megharagudtam ra, hogy vissza se irtam, mert direkt nem mentem aludni pedig elegge faraszto napom volt. Jogosan haragszom?
2015. febr. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hatalmas bun,de egy durcit meger.:)
2015. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
mit nyafogsz xd nevetséges
2015. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Ugyanazzal az erővel felhívhatott volna csakha 2 percre, akkor is.
2015. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit hívom beszámíthatatlan bakiknak.


Nem volt úriember dolog a részéről, de elnézendő.

2015. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!