Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csinos érettségivel meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos érettségivel meg szakmával rendelkező lány akinek munkahelye is van, szerintetek mit eszik egy csoró aluliskolázott munkanélküli pasin, aki nem hajlandó még munkát se keresni, és az anyján élösködik?

Figyelt kérdés
én ezt nem értem nekem ez magas, szerintem a csajok hülyék! F

2015. febr. 28. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanba nehéz megmondani, hogy egy ismeretlen lány mit szerethet egy ismeretlen férfin, ennyi erővel jósolhatnék kártyából is, az is kb. annyira hiteles lenne, mint egy olyan válasz, amit úgy adok, hogy fingom nincs ki-kicsoda.
2015. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a péniszét.
2015. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Más értékrend szerint választ, a szívére hallgat. Ne foglalkozz vele, az ő dolga.
2015. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a normális férfiak sokszor nem közelítik meg az okos, csinos nőket, mert ahhoz túl nyuszik. Míg látod, a csórikám nőként kezeli. Aki mer, az nyer. Ennyi.
2015. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól kielégíti, sokszor ez elég. Persze csak ideig-óráig.
2015. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a bátorságát lehet, h odamert hozzá menni, és elhívni egy sétára mondjuk
2015. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy nincstelennek nincs mit veszítenie, ezért bátor.
2015. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
éppen erre utaltam én is, igaz, h annak sincs mit veszítenie, aki nem nincstelen, de az már mindegy, igaz? :D
2015. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!