Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondolja komolyan a kapcsolatot vagy idő kell még neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt,amit 2 hét randizás előzött meg.Megtörtént az 1. együttlét,majd másnap nem jelentkezett. Mikor ráírtam, a válasza annyi,ez egy ilyen nap,h nem beszéltünk.Ez szíven ütött picit.Többször a teljes érdeklődés hiányát érzem nála, napokig nem találkozunk sokszor,ami nem miattam van persze. Idő kell neki, vagy hova tegyem ezt közömbösséget? Az első randik alkalmával nagyon lelkes volt még és várta a találkozásokat.Nem szeretnék csalódni,ha komolyabbra fordulna a dolog, és talán csak az én részemről.Minden tanácsot szívesen olvasok!
2015. febr. 28. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha most ilyen "kedv vesztett" akkor később mi lesz?

Mit is mondjak, szerintem jobbra számított mint ami most van köztetek, de ez nem a te hibád.

De az is lehet, hogy így tesztel téged miként reagálsz arra ha ő nem keres folyton.

Amúgy az a sanszosabb, hogy nem szeret csak jó, hogy van valakije akivel néha dumálhat és szexelhet.

Hallottam már ilyen esetről, és nem te vagy az első és utolsó ebben.


A találkozások során vagy amikor beszéltek hogyan viselkedik?

2015. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem is az elsőnek van igaza. kicsit jobbra/többre számított.
2015. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Amikor találkozunk kedves, sokat csókolgat,csókolózunk.De vhogy nem tudok felé megnyílni, picit távolságtartó is vagyok talán,(korábbi csalódások...) ,de amíg ilyen közömbös,nem is fog menni nekem.1 hónap után én sem vagyok szerelmes még. Neki csak arra lehet szüksége szerintetek, hogy néha legyen vki mellette, egyébként meg nem is érdekli komolyabban, h mi van a másikkal?
2015. márc. 1. 00:09
 4/17 A kérdező kommentje:
Első: szted,ha már 1 hónap után ilyen "kedv vesztett", :) akkor ne is számítsak tőle sok érzelemre, vagy komoly előrelépésre a kapcsolatban?
2015. márc. 1. 00:11
 5/17 anonim ***** válasza:

nem akarlak ámítani: ha az első szex másnapján így viselkedik, akkor finoman szólva nem gondolja komolyan, erősebben fogalmazva csak arra kellettél neki.


ne hagyd ezt komolyabbra fordulni, mert csalódni fogsz. a saját önbizalmadat még jól kihozhatod belőle, ha elmondod neki, hogy neked ez az este nem olyan volt ahogy elképzelted és bocs, legyen vége :) figyeld meg, hogy csak kerekedni fog a szeme, rosszabb esetben le sem tudod vakarni majd magadról annyira teperni fog. :)

2015. márc. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem megkapott és ennyi.

Dobd ki mielőtt ő dob ki és töri össze a szíved.

Úgy is hamar talál mást.

Az ilyen pasikra időt sem érdemes pazarolni, sajnos tapasztalatból beszélek. Alfahímnek képzeli magát, közben meg egy agyatlan strigulavadász !

2015. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:) Bennem is a hasonló gondolatok vannak,túl sokat nem várhatnék tőle valószínű.Elmondom, h nem ezt vártam első alkalommal, és talán erős leszek ahhoz, hogy utána ne engedjem többször közel magamhoz.
2015. márc. 1. 00:16
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként bemutatott a szüleinek, barátainak, munkahelyén folyamatosan rólam, rólunk beszél,másoknak is mesél rólunk, ez is csak "megtévesztés" volt a részéről,aztán megkapott és megmutatja valódi oldalát? :)
2015. márc. 1. 00:19
 9/17 anonim ***** válasza:
megkérdezhetjük, hogy hány évesek vagytok? csak így könnyebb megítélni, hogy miért mutatott be a szüleinek. én elsőre azt gondoltam, hogy suliban találkoztatok.
2015. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 27 éves :)
2015. márc. 1. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!