Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik pár hónapja levelezgetünk és már személyesen is találkoztunk, de csak hétköznapi dolgokról beszéltünk. Most egy kicsit többet írunk egymásnak (mit barát), nem akarom elkapkodni a dolgot nagyon rendes lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjét most veszítette el 4 hónapja 1 fiú gyermeke van,én meg ígértem nekik mint barát mindenben segítek neki amiben,tudok.Ő bele is ment sőt ő viszont azt ígérte meg,hogy nekem segít a lakásomban a berendezési tárgyakat megvásárolni és berendezni,megtervezni mi hová kerüljön.Nem akarom elveszíteni viszont tudom a dolgokat nem siettethetem és nem is áll szándékomban.Mennyi lehet az esélyem vele kapcsolatban,illetve van-e esélyem nála? Rákérdezni meg egyáltalán nem akarok az szerintem maga a katasztrófa lenne,szerintem.Talán az utolsó esély az életemben,nem nagyon szoktam szerelmes lenni,de ez most talán az igazi,boldogság.Nagyon szépen kösönöm a választ előre is.
2015. márc. 1. 00:10
 1/9 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Most akkor lány vagy özvegyasszony?
2015. márc. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat özvegy!
2015. márc. 1. 01:13
 3/9 anonim válasza:
100%

Attól függ, mióta özvegy. Lassan gyógyul egy ilyen seb, és a kisfiának is el kell fogadnia téged és viszont. Csak úgy korrekt, ha hosszú távra tervezed a kapcsolatot (házasság) kezdeményezni, de te ismered, te tudod, mikor alkalmas lépni.

Biztos hogy egy nő vágyik biztos támaszra és szeretetre. De ha szereted, tiszteled is, és tudni fogod mikor kell lépni.

2015. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

4 hónapja halt meg a férje meg a gyereke apukája?TE MEG OTT LIHEGSZ A NYAKÁBA?

Falra mászok az ilyenektől,remélem semmi esélyed nála.Undorító féreg vagy,hogy csak magadra gondolsz,jézusom!Gondolkodj már el!


JÖHETNEK A LEPONTOZÁSOK,VÁROM ŐKET SZERETETTEL!Nem provokatív a válaszom,inkább elgondolkodásra ösztönző.Gondoljunk már bele,hogy mit érez az a nő,meg mit érez a gyerek,szóval ne viccelődjünk el egy ilyet.

2015. márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

előző, az undorító féreg az te vagy, még a caps lockot sem érdemled meg, akkora szaralak vagy.

Világosan leírta a kérdező hogy nem akar tolakodni, siettetni a dolgokat. Csak megkérdezte finoman, mit lehetne tenni?

Ennyire szemét válaszolókat, hihetetlen....

2015. márc. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni ? Vársz ....megvárod , amíg legalább a gyász év letelik . Ha akkor is ugyanezt érzed , s az asszony sem zárkózik el lehet közeledni . Addig csak , mint barát legyél jelen az életében , valaki akire számíthat .( ahogyan eddig is ) Az viszont , hogy felajánlotta a segítségét a lak berendezéssel kapcsolatban , az tudod hogy semmit nem jelent ...pusztán egy gesztus . Mindegy , várj rá , ha úgy érzed ...de ne képzeljük bele többet a dolgokba , mint ami valójában van .
2015. márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is élt együtt a férjével már évek óta.Mert megcsalta.
2015. márc. 1. 07:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is éltek együtt a férjével mert megcsalta,csak a gyermek végett voltak együtt.Egyébként nem is gondoltam,hogy itt ennyi szemét ember van és érthetetlen, ezzel másokat is leértékel válaszával!Nagyon kevés a korrekt rendes jóindulatú ember,vagy nem érti a kérdést?Na mindegy én köszönöm a korrekt jóindulatú embereknek a válaszát és további szép napot kívánok nekik és jó egészséget,valamint hosszú boldog életet.A bunkók meg nem érdekelnek,kérdezés nélkül mindenféle aljasnak lehordanak.Tanulhatnának egy kis illemet és szó elemzést,valamint mondat elemzést,önkritikát, és még sok-sok minden mást.Hisz ezzel a többieket is lejárathatja,az én véleményem szerint.Remélem veszi a lapot akit érint és köszönöm!Egyébként te vagy egy aljas ember így alkotni valakiről véleményt akit nem is ismersz,hát ehhez nagy pofán kívül és nagyképűségen kívül semmi más nem kell Sajnos!A többiektől bocsánatot kérek.ÜDV.:Jó mondat elemzést.
2015. márc. 1. 08:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget amit kaptam a múlt évben,már több mint egy éve együtt vagyunk,és nagyon boldogok,bár nem szeretném elkiabálni.Pontosabban egy év és 28 napja.A kisfiával is nagyon jó a kapcsolatom és ő is kedvel és szeret most tölti a 17.évét július 13-án. Minden nap kapok puszit és,nagyon boldog vagyok velük és úgy érzem ők is velem.További szép napot mindenkinek és jó egészséget.Mindenkinek aki ilyen szituációba kerül hasonló szépet és jót kívánok.!! Köszönök mindent.Sziasztok..
2016. ápr. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!