Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzt kell keresnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kell keresnie havonta egy nőnek, hogy el tudjatok képzelni vele akár egy életet?

Figyelt kérdés
A kérdés férfiakhoz szól :D És nyilván nem véletlenül kérdezem. Sosem érdekelt, hogy kinek milyen vastag a pénztárcája, de az első alkalommal, hogy a párom (?) lényegesen többet keres nálam, felütötte a fejét az anyagi herce-hurca, mert én csak alacsonyabb életszínvonalat engedhetek meg magamnak. Tehát nem tudok minden olyan programon részt venni, amit ő kigondol és szeretne csinálni. Továbbá ő így nem látja a közös jövőnket. Következő alkalommal nem szeretnék ilyen problémával szembesülni, ezért érdeklődöm, hogy mi az általános vélekedés. (Mikor megismerkedtünk még nem keresett nálam annyival többet mint mostanság.)
2015. márc. 1. 02:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
250-200 000-ből már el tud tartani, szal..annyi elég.. :D
2015. márc. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tökmindegy :).

Persze összeköltözés, családalapításnál már azért számít de gondolom a maximumot hozza amire lehetősége van, nem lehet mindenki diplomás, politikus, vállalkozó vagy stb aki milliókat tud keresni havi szinten. Nekem az lenen a lényeg ,hogy meg tudjunk élni kettőnk fizetéséből, úgy hogy nem kell aggódni és kész.

2015. márc. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, de ha azzal az időszakkal is számolsz, amikor kevesebb a pénz? Míg otthon van a nő a gyerekkel, stb... Vagy ne adj isten valamelyikőtök munkanélküli lesz egy időre, bármilyen eset megtörténhet, ami akár tartósan az egyik fél jövedelmének a kiesését okozza. Szóval kérlek, mondj bátran összeget, ne pironkodj :) Muszáj megtudnom, hogy elkelhetek-e szutykos 140ezerrel :D Az első válaszolónál már szóba sem jöhetek :D
2015. márc. 1. 02:35
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

2-300.000 netto.


Nem azert mintha elvarnam, hogy barmit is fizessen, de igy jo esellyel nem a penz miatt lenne velem.

2015. márc. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

1) Nem akarlak felszedni se érdeklődést kiváltani.


2) Iszonyat jó volt olvasni ezt a kérdést, mert ezzel a ritka és elenyésző kivétel táborát erősíted, sokkal több ilyen egészséges hozzáállás kéne a nők oldaláról. Ma 10-ből 9 eltartatásra rendezi be az életét, a külsejére figyel csak oda, minden másra nagy ívben tesz.


3) A kínálat pedig alja igénnyel társul, mert az átlag férfi is ugyanúgy pénzzel akarja megvenni magának a "fullos macákat", tehát szomorú vagy sem, a kérdésedre az őszinte válasz, sok férfi szemében édes mindegy lesz, mennyit keresel. Bizonyos szintig még előny is, ha kevés kereseted van, mert annál inkább függhetsz tőle és annál jobban tud majd kompenzálni vagy hirtelen szakításokkal szemben biztonságérzetet teremteni.

2015. márc. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
Én nem forintot keresek ugyan, de ha átszámolom forintba úgy 6-700 ezer az átlag havi keresetem és ez egyre növekszik. Én úgy érzem nem várhatom el egy nőtől hogy tartsa velem a lépést :)
2015. márc. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Na, hát ennyi. Soha senkivel nem a pénze miatt voltam, példának okáért lásd fentebb, ha valamire nem telik, nnem várom, hogy más kifizesse. Ha viszont valaki 2-300 ezret megkeres, még koránt sem biztos, hogy nem a pénzedhez vonzódik. Főleg ha az illető hölgy szereti is magára elkölteni. A megszokott életszínvonalát családalapítás után meg lehet, hogy csak úgy tudja fenntartani, ha te is sokat keresel. Ezt nem általánosságban mondom, csak felhívnám rá a figyelmedet, hogy rés van a pajzson :) Az pedig nagyon nem jó, ha bérpapír alapján vannak csak sejtéseid arról, hogy miért van veled egy nő. Na, pontosan ez miatt jutottam arra az elhatározásra, hogy inkább maradok örök szingli, mert mielőtt bárkibe beleszerethetnék meg kellene tudnom, hogy mennyi a havi jövedelme, és ha sokkal több mint az enyém, akkor érzékeny búcsút venni tőle. Hogy adjam majd fel a társkereső hirdetésem? Nettó 160 feletti jövedelemmel rendelkezők kíméljenek? Hát ez is egy megoldás.
2015. márc. 1. 02:56
 8/27 A kérdező kommentje:
Ó, látom, hogy talán nincs veszve minden reményem :D
2015. márc. 1. 02:59
 9/27 anonim ***** válasza:
12%

Ja és ez a nettó keresetem.


Amúgy a munkanélküliségre visszatérve, azért kell addig tartalékokat felhalmoznotok míg van munkátok, vagy épp sikeres cégetek. Tudom ez Magyarországon nem divat, ott mindenki szereti felélni a fizetését utolsó fillérig még a következő fizetés előtt, de ettől még megpróbálhatjátok ezt az általam alkalmazott stratégiát.

2015. márc. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy az utolsó kapcsolatomnak azért lett vége mert nem volt munkám Magyarországon és a barátnőm azt hitte egy esetlen szerencsétlen semmirekellő alak vagyok. Ezért lecserélt egy "jó pasira".

Gyanítom már jobban keresek, mint a "jó pasik" többsége. Ráadásul annyi tartalékot halmoztam fel az utóbbi évben, hogy már évekig kihúzom belőle, bármi is történik :)


És nem csak munkából élek már, hanem vannak befektetéseim is, amik szépen elkezdtek termelni. Szóval fordult a kocka. de amúgy mint mondtam, ennek ellenére se fogom sose elvárni egy nőtől, hogy tartsa velem a lépést.

2015. márc. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!