Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az összes pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Mind csorgatja a nyalat a csajokra meg pontozta oket? Ugy, hogy kozben van baratnoje?!sot, meg neha elotte is csinalja...Teljesen el vagyok keseredve. Es az osszesnek a szoke nagy melluek jonnek be. En rovid barna vok es eleg deszka. Hogyan versenyezzek ilyen csajokkal, ha minden pasinak ugyanaz kell? Eselyem sincs ha nem plasztikaztatok?Nem volt meg baratom, de ha a ferfiak ilyenek, akkor nem is kell:(

tapasztalatok alapjan irom ezeket. Nincsenek sajnos mas tapasztalataim. Eddig mindig azt eltem at hogy mindig van nalam jobb no. Pedig mindent megteszek h jo legyek. Megis keves vagyok...

23N


2015. márc. 1. 09:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
bla,bla,bla!
2015. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

"Mind csorgatja a nyalat a csajokra meg pontozta oket? Ugy, hogy kozben van baratnoje?!"


Ez nem igaz! Én is csorgatom a nyálamat, és nincs barátnőm.


Amúgy ez marha nagy baromság.


21/F

2015. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy ott cseszed el az egészet, hogy másoknak akarsz megfelelni, és megfeledkezel önmagad boldogságáról.


21/F

2015. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
sztem is barom dolgok ezek, megis ezt tapasztalom lepten nyomon. Ugyh van letjogosultsaga es igazsagtartalma is. Csak azt nem tudom letezik e olyan ember aki nem ilyen...
2015. márc. 1. 09:51
 5/45 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ha véleményt kérnek tőlem, nem mondhatom el mit gondolok, csak ha nincs senkim?


És ne általánosíts, hogy mindenkinek az kell, próbálkozz normális pasinál, aki értelmes, intelligens, és nem azt nézi kibe mennyi a szilikon, mert bőven van ilyen. Mindenki tud magának párt találni, csak ne itt sírj, hogy milyenek a pasik.

2015. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy te még nem találkoztál igazi szerető férfival,akinek úgy vagy jó,ahogy vagy. Biztosíthatlak róla,hogy van ilyen! Csak nem ez a nagy többség. Nem szabad feladni a dolgot a rossz tapasztalatok miatt,mert elég egy jó,hogy megváltozzon az életed :)
2015. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
55%
Az összes lany penzre hajtó r..banc?
2015. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Nekem volt rövid barna hajú, eléggé "deszka" barátnőm, szerelmem. Ma is volna, ha ki nem tör rajta valami őrület.

Miért volnál te kevés?

2015. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
11%
Egyebkent neked meg agyban vannak komoly gondok,nem csodalom hogy senki se akar
2015. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
De ha nem felelek meg masoknak, egyedul maradok:( bar mondjuk igy is...
2015. márc. 1. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!