Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év korkülönbség a nő javára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség a nő javára mennyire lehet zavaró, ciki egy kapcsolatban, ha egy érett pasiról van szó?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 23:11
 1/10 anonim válasza:

Nem az, én irigylem azt a férfit.

16F

2015. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen korosztályban vagytok. Pl 10 és 18 kicsit cinkes. 20 és 28 már haladó, 30-38 tűrhető, de végeredményben nekem édes mind1, semmi jogom beleszólni más boldogságába így nem is tenném. :D
2015. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosan 20 és 28.
2015. márc. 1. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én azt mondom meg kell próbálni, abból tudod meg igazából, hogy működőképes-e a dolog. :)
2015. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire akartok családot. Nálunk 7 év volt a korkülönbség (20-27), és a nő nagyon akart már gyereket, én pedig nem (úgy általában sem, nem csak még), és ez sok vitát szült. Egy idő után már a fogamzásgátlót se szedte rendszeresen, vagy kidobálta őket, mert azt hitte, hogy nem fogom észrevenni. Mivel szándékosan akart teherbe esni, otthagytam.


Ha egyikőtök sem akar gyereket, nincsenek ilyen jövőtervek, akkor nem feltétlenül lesz probléma.

2015. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eleg para.8 ev a masik iranyban optimalis.
2015. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk ráadásul egy helyen. Szeretne gyereket és gyűrűt is konkrétan így kezdte a beszélgetésünket... és én is szeretném mindkettőt.
2015. márc. 1. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Tesóm mikor megismerkedett egy lánnyal akkor ő 19 volt és a lány 27, szóval ott is volt 8 év különbség.

Mostanra már házasok és van egy szép kisfiúk is.

Együtt vannak lassan 9 éve, ha jól számolom, de lehet, hogy több is. :)

Azért arra készülj fel, hogy a korkülönbségből lehetnek problémák.

Más korban nőtettek fel, mások voltak az elvárások és más volt sok minden.

Sok tolerancia és kompromisszum kell majd a kapcsolatotokba.

2015. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, de azért ne engedd, hogy elhamarkodjátok a dolgokat. Neki még el kell végeznie az egyetemet, stabil munkát kell találnia. Ne engedd, hogy 22-23 évesen már házasodni akarjon.
2015. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köztünk is 8 év van,két éve vagyunk együtt.És már jönnek elő a problémák..
2015. márc. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!