Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulhat belőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulhat belőlem a bogaraim miatt? Kicsit feszült vagyok az összeköltözésünk óta.

Figyelt kérdés

Ismer engem a párom két éve. Tudja milyen ember vagyok (..vagy mégsem?..) és nagyon szeretjük egymást, mégis egy kis felszínesség felé terelődő dilemmám van.

Fél éve együtt élünk, én kis angyal vagyok mellette. Szóval csini, szexin ki vagyok öltözve, nem dohányzom, főzök rá, elvégzem a háztartást és általában alig várom hogy végre kijussunk szórakozni, táncolni valahova, nagyon szeretek táncolni :) Így is ismerkedtünk meg egy szórakozóhelyen.

Az a helyzet azonban.. és itt jön a bogaras része. Néha egyszerűen szeretek elvonulni minden és mindenki elől egy sötét, hangulatos szobába és nyugiban lenni. Ilyenkor a régi rock, metál, punk zenéimet hallgatom, tinédzser koromból, tanulok vagy éppen valamilyen alkotói tevékenységet folytatok, sokat dohányzom és szeretek közben legurítani pár sört is. Szóval ez az egyik énem amikor lazítok, viszont mióta összeköltöztünk ezt visszafogom mert félek hogy lököttnek néz. Tudja hogy hallgattam régen ilyen olyan zenéket, de attól inkább megkíméltem eddig hogy ha hazaér akkor lég-gitározva a nyakába ugorjak az ágyról. Szóval nem tudom hogy fel merjem e vállalni azt az énemet is vagy inkább maradjak a felnőttes, komoly lány akit általában ismer. Ő amúgy inkább az a partizós, macsós típus akinek nem igazán jönnek be az alternatív trendek/zenék/rendek/vagy trógerek mint én...:/ ezért félek


2015. márc. 1. 23:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj, ezt elfelejtettem hozzáírni. Párom inkább romantikusabb macsós alkat. Nagyon kedves és szereti ha nőiesebb vagyok.
2015. márc. 1. 23:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeret, elfogad. Ráadásul ezt egyedül csinálnád, nem elôtte, nem tudom miért zavarná. Fôleg, hogy romantikus, szerintem simán elfogad téged olyannak amilyen te vagy. :)
2015. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én látatlanban mondom, úgy, hogy nem ismerem egyéb dolgaidat, de feltételezem, hogy teljesen beléd lennék zúgva: én ezt imádnám. Persze, legyél csak a magad kis zugában, ha szeretnél, ennyi neked is jár.
2015. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De ez is te vagy.
2015. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fent írod, hogy nem dohányzol, lejjebb meg, hogy igen. Ez kamu kérdés, vagy csak véletlen ellentmondás?

Amúgy, ha nem kamu, akkor el kell fogadnia. Minden embernek van valami bogara, amivel szeret elbíbelődni, foglalatoskodni. Az embernek vannak titkai is. Ne megcsalás, meg ilyen terekre gondolj, de mindenkinek szüksége van olykor egy kis magányra, elvonulásra ahhoz, hogy feltöltődjön, energiát nyerjen a folytatáshoz. Ezt tudasd vele, meg kell, hogy értse. Nem kell mindenben egyetértenetek, ízlések és pofonok.

2015. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem fogalmazok pontosan, elnézést. Ő előtte nem dohányzom, nem szereti. Titokban viszont eltolok hetente három négy szál cigarettát.

Köszönöm az eddigi hozzászólóknak.

2015. márc. 1. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!