Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt a barátom felhívott, hogy kívánjak neki szerencsét, nagy nap előtt állt - azt mondta szerencsét hoz, ha hallhatja a hangom. Előtte is minden alkalommal beszéltünk - a legvadabb szituációkban is gondja volt rá, hogy felkeressen (telefonon, most nem tudunk találkozni). Tegnap sokat fenn volt neten, velem öt percet beszélt, lerázós volt, de megértem, nagyon fáradt lehetett. Ma írtam neki, megnézte és nem is válaszolt (legközelebb felhívom). Olyan hirtelen megváltozott. Egy sok ezer fős rendezvényen van most. Miért változhatott meg ilyen hirtelen? Félek, hogy megismert valakit - ma megint volt fenn, látta az üzenetemet, de nem válaszolt.

2015. márc. 2. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeret téged, becsüld meg!
2015. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a., spottolta a tömegben Jézust és menten megváltva érezte magát, már nem szeret többé

b., sok a stressz és fáradt

2015. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, ne aggódj. Szerintem csak talált végre egy csinosabb lányt nálad, ezért nem ír vissza egyből.
2015. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ahányan vagytok annyiféle válasz. :D

Az utolsótól félek én is! Pedig sok mindent megteszünk egymásért!

2015. márc. 2. 00:33
 5/6 A kérdező kommentje:
A kis lököttöm nem mondta, hogy már elindult hazafelé és éppen egy 8 órás autóbusz úton van lemerült aksival. :D
2015. márc. 2. 00:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Jujj, de jó! Úgy izgultam.
2015. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!