Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsassak meg es tegyem tul magam rajta?

Figyelt kérdés
Volt egy 1eves kapcsolatom amiben az exem sokat csalt engem sajnos olyan lanyokkal is akiket ismerek ,van akit kozelrol van akit messzirol ..tisztaban vagyok vele hogy a legnagyobb hibas az exem de nem tudom megbocsajtani azoknak a lanyoknak sem akik tudtak hogy velem van megis belementek ,tudtak ha megtudom fajni fog oket ez megsem erdekelte ,foleg most hogy szakitottunk s meg lajkolgatjak egymas kepet . De dontottem s tul szeretnem tenni magam ezen,megszeretnek bekelni a lelkemmel s azokkal a lanyokkal is,nem szeretnek beszelni veluk csak meg erteni oket .

2015. márc. 2. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Márpedig jogos a sértettséged a lányokkal szemben is...


Bár gondolj arra, hogy nem az ő dolguk hűségesnek lenni, hanem a kapcsolatban levő személynek.


De egyéb mentséget nem tudok felhozni. Undorító dolog volt ez részükről, még ha nem tudták volna, hogy nője van, de így....

2015. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

figyelj enis hasonlo helyzetben voltam nemreg, es en nagyon kikeszultem emiatt, de mar sikerult osszeszednem magam!

tilts le a fiut es a lanyokat is, NE FOGLALKOZZ VELUK, ne kerdezz utanuk. Mindig jusson eszedbe, hogy az a fiu hazudott neked es nemerdemelt meg teged! ne hagyd hogy igybanjanak veled!

az ido sokat segit:)

2015. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ne probald meg oket megerteni , biztos nem 'veletlen' volt

ezt akartak es kesz.

2015. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a fiut letiltotam ..es szeretnem a lanyokat de viszont azt nem szeretnem ha tudnak hogy nekem faj ..nem akarom azt az oromot megadni nekik
2015. márc. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!