Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok közt csók?

Figyelt kérdés
Vasárnap este megcsókolt az egyik legjobb fiú barátom. Közös megegyezés volt. De nem gondoltam, hogy bármin fog változtatni. Most pedig mégis összezavarodtam. Ő hozta fel a témát. Jó barátok megcsókolják egymást csak úgy??

2015. márc. 2. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Vili bácsi?
2015. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal érdekes... sztem ez olyan több mint barátság de kevesebb mint szerelem dolog
2015. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Barátság extrákkal dologhoz még fiatalok vagyunk. Mindketten 16 évesek vagyunk.
2015. márc. 2. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem csókolgatják egymást a barátok.
2015. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
pl Vili bacsi megcsokolja Bozsket mielott bevagja neki a lompost
2015. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. A primitív gondolataidat tartsd magadban. Értelmes válaszokra vagyok kíváncsi.
2015. márc. 2. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
ne sajnald mar az oregektol a boldogsagot... ugyis dug ott mindenki mindent... akkor szegeny Bozske mamatol ne sajnald mar akitol elvettek az elso helyet....
2015. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
baratsagbol konnyeden lehet szerelem, de szerelembol baratsag mar nem:) gondoldat
2015. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a legjobb barátommal ősszel smároltam egy házibulin..azóta hál istennek semmi sem változott:)16l
2015. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Egyikőtök többet érez. Velem is volt ilyen, rá is ment a barátságunk.
2015. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!