Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig csak én harcolok azért, hogy találkozhassunk? (fontos részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Mindig nekem kell harcolnom, veszekednem vele hogy találkozhassunk.

Azt mondja hogy neki első a tanulás és a sport.

Ezt felfogtam.

De ha menni akarok vele valahova és nem akarok maradni vele végig azon a bizonyos programon, (félidőben eljövök és megvárom kint, mert nem nekem való a 2. "félidő" viszont vele akarok lenni mert keveset vagyunk együtt) akkor ő nem akarja hogy menjek.

Ő alig tesz valamit azért hogy együtt lehessünk.

100 alkalomból 99-szer én megyek hozzá (22km-re lakik)

mindent próbálok megtenni érte.

Azt mondja szeret, és mikor együtt vagyunk én is ugy veszem észre.

Mit tehetnék?


2015. márc. 2. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szeret.

Ő is mehetne hozzád.

Nem elvárható, hogy mindig csak az egyik fél menjen.

2015. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szülei nem igazán engedik, ezt valamennyire megértem.

Azt mondja az apja hogy a fiúnak kell menni, mert ő udvarol. Ez igaz, de már 9 hónapja minden hétvégén 2x és nyáron heti 4x én mentem, ő meg volt nálunk összesen 5x kb.

Ha menni akarok vele ifjusági összejövetelre akkor meg nem akarja hogy menjek, mert én nem akarom végigülni, meg ciki, hogy eljövök (este 9kor) 11ig is tart.

Nem lehet tőlem elvárni hogy ott üljek addig.

2015. márc. 2. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha én felajánlom hogy elmegyek hozzá 1-2 órára akkor ő nem ér rá. (de azért facebookozni tud természetesen.)
2015. márc. 2. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, van, aki tesz a szerelméért, meg van, aki cska a kifogásokat keresi.


Az meg, hogy a lánynak csak ülni kell a s..ggén, egy lépést se mozduljon, csak a pasi koslasson utána, az égbekiáltó baromság.

2015. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!