Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Komoly kapcsolatot vagy csak arra kellek? Miért nem kérdezi meg hogy lennék e a barátnője? 19 éves lány vagyok ő pedig 22 éves fiú.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit több, mint egy éve ismerek.Azelőtt haverok voltunk de csak néha dumáltunk.Mostanában kezdett komolyra fordulni 1 hónapja.Tényleg minden stimmel vele,nagyon bejött nekem és úgy vettem észre, hogy én is neki.Randi előtt már többször is akart velem talizni de én akkor nem akartam..Rászántam magam és nagyon jó volt vele.Sokszor randiztunk már de nem kérdezi meg hogy lennék e a baratnoje és ez nekem nagyon zavaró.NÉHA megfogja a kezem,de azt sem mindig van hogy én fogom meg.Az gáz?Csókolózunk is és az ötödik randin lefeküdtem vele,szexben is király.Igazából én komoly kapcsolatot akarok én mondtam is neki az elején.Van hogy azt gondolom h ő is odáig van értem de nem meri megkérdezni vagy már úgy veszi hogy együtt vagyunk vagy kihasznál.Múltkori randinkon elvitt moziba:)azelőtt bulizni voltunk, vagy kocsikázunk,sétálunk,beszélgetünk..A szüleinek is bemutatott már és ők is aranyosak.Mondja nekem,hogy gyönyörűm mindig ezt mondja soha azt hogy édes,drága.Jól megvagyunk szeretek vele lenni.De vannak furcsa dolgai pl ha kikísér a buszhoz nem varja meg míg elmegy hanem mar megy haza enni mert éhes azt mondja.mert olyankor legtöbbször ő beszél nem tudok mit mondani mert össze vagyok zavarodba mit gondol rólam.ha szeretne velem lenni akkor megvárná nem?Én olyanokat mondok neki h hiányoztál ő meg erre csak mosolyog de volt már h azt mnodta h teis.Ha elbúcsúzunk csókolózunk sokáig és olyanokat mond h vigyázz magadra,jóéjt,majd találkozunk.de akkor miért nem kérdezi meg??meg ha beszélgetünk fbon akkor nem nagyon kérdez felőlem utál irkálni csak élőbe van nagy dumája.de azért kérdezhetne többet is.tegnap volt az első olyan nap h nem köszöntünk el egymástól mikor lefeküdtük aludni mert én csak annyit irtam h értem és arra nem irt semmit..én meg elaludtam.Legközelebb beszélni akarok vele errol éloben h mit gondol rolam vagy fbon tegyem?Amugy magam normális lánynak tartom.A mozit ő fizette plén meg felajánlottam h fizetem abowlingozást.többször ő fizet am csakna.:)2 hete a haverjának azt mondta h engem el tudna képzelni barátnőjének.de az isten szerelmére miért nem kérdezi meg?tiszta zavarodott vagyok!!ma még nem is beszéltünk nem ír pedig fent volt..ja és azt mondta h ettől a hónaptól keményebben kell dolgozni alig lesz szabadideje.mondtam h én szeretnék még veled találkozni.azt mondta h ő is.nem tudom mit csináljak.segítsetek!mit akar tőlem?nekem szüleim eleg régimódiak majd később engedik h le jöjjönpedig én mar 3x voltam náluk. lehet le kéne hívni h gondolja azt h én is komolyan gondolom vele?? anyáékat rábeszélem.Úgy érzem még nem tudok előtte úgy megnyílni valamikor nem tudok mit mondani.:Ide én már szerelmes vagyok belé.azt mondta volt olyan nője akivel azért szakított mert nem szerette sohasem csak megszokás volt.nem akarok én is ilyen lenni.álljak a sarkamra és kérdezzem meg?azzal nem fogom őt elutasítani?és élőben nem pedig fbon?Az ágyba eszméletlen jó. imádjuk mindketten.Viszont mikor együtt vagyunk feszélyezve érzem magam emiatt és nem merem neki elmondani nem tudom hogy mit érez irántam.. HELP!!:)

2015. márc. 2. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle személyesen, hogy most akkor együtt vagytok, vagyis a barátnője vagy?
2015. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam :)
2015. márc. 2. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
mi lett?
2015. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy legyen vége. Azóta egy hónapba egyszer váltunk egy pár szót, de már nem szexelünk. :)
2015. okt. 28. 23:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj az előző válaszom nem ide akartam írni...-.- De amúgy vége lett.. Szakított velem amit még a MAI napig nem tudom, hogy miért..
2015. okt. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!