Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Van félni valóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Van félni valóm ha esetleg valahol összefutnak?

Figyelt kérdés
Párom és Én nyáron ismerkedtünk meg, előttem odáig volt egy lányért, azt, hogy szerelmes volt-e nem tudom konkrétan de nagy valószínűséggel igen. Párszor találkoztak, de inkább egy oldalú volt az egész. Buliba jól érezték magukat stb... A lány vörös hajú volt, most felhozta, hogy mi lenne ha befesteném a hajam vörösre... Mikor ismerkedési fázisban voltunk akkor is irogatott neki a barátom, szóval ha a lányt is érdekelte volna akkor most szerintem nem Én lennék vele. Hétvégén voltunk utazni és arra fele mentünk amerre a lány lakik, fura lett,szótlan stb...
2015. márc. 2. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félned. Esetleg próbáld megbeszélni vele, kérd hogy legyen őszinte, de ezen ne akadj fent. Ha látom az exeim én is mindig szótlan vagyok, mert a sok emlék eszembe jut. Sok sikert. Remélem nem lesz gond.
2015. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűha..elég kellemetlen szitu.

Nos a külsődet ne változtasd meg az ő kedvéért, olyannak szeressen amilyen vagy.

Az,hogy előtted vagy mikor ismerkedtetek írt a csajnak, kit érdekel??

AZ a lényeg, hogy most ne írjon.


Most milyen? Beszél róla? Érzed, hogy szeret? Törődik veled? Hasonlítgat Téged a lányhoz?Mesélj!


Tudom, hogy rosszul érzed magad, de hidd el ha vinni lehet az ilyen pasit, jobb is ha viszik.


Nemkell azt érezned, hogy pótlék vagy, ha nyár óta sem tudott túllépni a csajon, akkor felejtős!

2015. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem beszél Róla...nem hasonlítgat. Azt sem tudja, hogy Én tudom ezeket...érzem, hogy szeret, viszont vannak olyan dolgok amiket megérez az ember,éreztem az autóban is, hogy most épp mire gondolhat (mikor arra jártunk). Néha használom a laptopját, mikor az enyém nincs nálam és a google előlapon ott vannak az oldalak amiket nézett, régebben mindig ott volt a lány fb oldala, szóltam neki, ma már nincs ott
2015. márc. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!