Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen pasi lúzer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasi lúzer?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves pasi nem helyes visszahúzódó határozatlan. Eddig egy barátnője volt, egy nővel volt szexuális kapcsolata. Most a második barátnőjével van, aki átlagosan nézz ki és 3 éve együtt van és valószínűleg marad is, mert össze fognak házasodni.

Na most attól hogy nem csajozott, ilyen kevés barátnője volt, ettől lúzer lenne...?


2015. márc. 2. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

határozatlan -> ettől lesz lúzer


Nem a nők számától.

2015. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, hanem a visszahúzódó és határozatlan viselkedés miatt.
2015. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorin biztos annak számít, ahol a legtöbb srác nagy kúrógép, és 18 cm feletti szerszámmal rendelkeznek... :D
2015. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mert legalább 2 komoly kapcsolata is volt, sokszor más még ezt sem tudja elmondani magáról. :D
2015. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lúzer.

A lúzer az az aki mindíg alul marad, és amerikai.

2015. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem

ha neki is meg a nőnek is megfelel, akkor jó

én mondjuk a tapasztalt pasikat szeretem, de most az mindegy

2015. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igenis lúzer, mert úgy ír a barátnőjéről, mintha nem is szeretné igazán, mégis el akarja venni.
2015. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!