Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy sok férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy sok férfinak be jönnek a kövér/molett nők de nagyon kevés nőnek jön be kövér fiú? Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szerint szeretem a kövér/molett nőket szóval velük nincs is bajom. de látom h ki ír egy kövér lány egy kérdést pl.:"van kedve ismerkedni valakinek egy kövér lánnyal?" és látok vagy "10 nekem igen" szövegű választ és általában a tapasztalataim alapján ezek mind vékony mondhatni jó képű fiúk szoktak lenni..persze nincs ezzel semmi bajom és nincs is közöm na...de mikor látom h kitesz egy kövér fiú egy kérdést.:"van kedve valakinek egy kövér fiúval ismerkedni?" és látok 10 "nem"fúúúúúújjj!!!!!!" "igen, te itt nem" választ akkor el gondolkozom h csak a fiúknak tetszenek kövér lányok?(sőt eggyes kultúrákban egyenesen az a szép!!) és a lányoknak nem is tetszenek a kövér pasik??Ez most h van?

2015. márc. 2. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi pasik se szeretjuk a kover picshakat....de lejjebb kell adni neha,hogy kapjunk valamit a farkunkra!
2015. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a férfiak ízlése jóval változatosabb, a nőké szinte teljesen egyforma.
2015. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás és nem is igaz. Mai álláspont szerint a kövérség negatív megítélésű, nem egyezik a szépségideállal, ami férfi és nő esetében is a karcsú, sportos, egészséges.

Vannak akiknek tetszik, vannak akiknek nem, ezek között vannak akik nők, vannak akik férfiak. Nem lehet pontosan felmérni, hogy mi az arány egy gyakoris kérdés alapján.

2015. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

A térdig érő zsíros hasú nőket se szereti senki, és az ennek megfelelő férfi változatot se.

A kicsit husibb csaj és a mackós pasi is van akinek be jön.

2015. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az itteni válaszok alapján nem lehet általánosítani. Nagyon sok szerencsétlen fiú tölti itt az idejét, aki mindenkire ráír, aki nőnek tűnik a kérdése vagy válasza alapján.


A saját tapasztalatom: amikor 55 kiló voltam, rengeteg pasinak tetszettem, amikor 85, akkor szinte senkinek. Most félúton vagyok a kettő között, jobb a helyzet, de messze nem annyira, mint 55 kilóval. Ebből kiindulva nem olyan sok férfinak jönnek be a kövér/molett nők.

2015. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy ma mindenki pálcikaember akar lenni, tudni kell, hogy az ösztrogén és a zsírháztartás komoly kölcsönhatásban áll egymással. Egy kicsit teltebb nő még mindig a termékenységet sugallja, s noha nem a gyermekáldás kedvéért szexelünk, a nemi vágyra igenis hatással van. Ugyanez nem mondható el a fiúk esetében, hisz náluk az izmok és a tesztoszteron kölcsönhatása dominál.
2015. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!