Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a pasimmal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal, de még érzek iránta. Egy cipőben járók, ti hogyan léptetek túl, milyen volt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nálunk 7 hónapos volt kb a kapcsolat.

A vége felé úgy éreztem hogy nem vagyok benne a terveiben (bár nem ígért semmit), már nem akar annyira engem... az utolsó hetekben már nem szexeltünk, megvoltunk egymás társaságában de már mintha csak barátok lennénk. Majd kezdtem azt érezni, hogy tőlem várja hogy véget vessek ennek. (ezt mondjuk gyávaságnak tartom!... )

Egyik nap felkerestem és röviden lezártam. Nem volt ellenkezés a részéről, sokat nem fűzött a dologhoz (nem is vártam) Sajnálkozva nézett, de ugyanakkor azt láttam rajta hogy jobb ez így, hisz nincs értelme, háát ez van. Még azért azt közölte, hogy maradhatunk/maradjunk barátok, ... mert hogy jó fejnek tart. pppfff Hát köszi.

Igazából nem tudom hogy mért és mit érzek iránta. Vagy csak többet gondoltam mint ami és nem vettem észre hogy ő nem is akart komolyat.

30/n


2015. márc. 2. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Nem szeretet téged,vagy nem akart megbántani és nem merte elmondani az igazságot.7 hónap hosszú idő,talán elmúlt minden.újra összejöhetek,vagy keresetek más párt. 20/F
2015. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!