Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anda Krisztián kérdése:

Miért nem kellek neki?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve megismertem egy lányt. Mondhatni szerelem volt első látásra. Holott neki is volt párkapcsolata és nekem is. Én történetesen együtt is éltem egy lánnyal, de elhagytam az "új szerelem" miatt. De ez az új dolog alig 2 hónapig tartott, hirtelen véget ért, magam sem értem, hogy miért. Egy fél évvel ezelőtt újra felvettük egymással a kapcsolatot, találkoztunk, ebből a találkozásból egy másfél hónapig tartó viszony keletkezett. Azért csak viszony, mert újfent neki is és nekem is volt kapcsolatunk, bár egyikünké sem túl jó kapcsolat. A viszony véget ért ismét hirtelen. Egy hete ismét lefeküdtünk egymással, úgy tűnik egyszeri alkalom volt. Minden alkalommal, mikor összekeveredünk, olyan számomra, mint a mennyország az egész. Azt érzem mellette, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Fergeteges szeretkezések, csodás lopott órák, találkák. Szinte rajongás süt a tekintetéből, minden mozdulata, minden gesztusa irányomba azt érezteti velem, hogy tökéletes vagyok a számára, kellek neki. És fordítva. De mindannyiszor, mikor eldob magától, azt olyannyira komolyan gondolja, hogy kapálózhatok akárhogy, semmibe vesz. Nem válaszol, nem veszi fel a telefont. Minél jobban igyekszem, annál inkább nem vesz rólam tudomást. Mikor már nem keresem, úgy érzem kezdek túl lenni rajta, valahogy ismét felbukkan a semmiből. Végigsöpör rajtam a viselkedésével, a cselekedeteivel, elhiteti velem, hogy engem akar, hogy kellek neki, érzem a rajongást, azt amire vágyom egy nőtől, amit viszonozni akarok. És kezdek nem túl nyomulósan építkezni a dologra, akkor váratlanul ismét lelép. Közömbös, sőt, elutasító. És mindannyiszor, mikor újra felbukkan boldog vagyok, holott tudom, nem szabadna vele foglalkoznom. De mégse tudok ellenállni, szentül hiszem, hogy ha együtt lennénk, az lenne a legjobb dolog a világon mindkettőnknek. Ő egy 22l én egy 28f. Nem vagyok egy tapasztalatlan, éretlen férfi, de ezzel semmit nem tudok kezdeni. Tudom, elve butaság ezzel a dologgal foglalkoznom, de nem megy. Kérdésem nem is igazán van, de hátha képes valaki valami újjal szolgálni a témát illetően, ami még nekem nem jutott eszembe?
2015. márc. 2. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt élvezi(tek?). Izgalmas a megcsalás, titkolózás, "csodás lopott órák". Ebből táplálkozik a kapcsolatotok. Ezt az izgalmat keresi és kapja meg tőled. De csak így jó, hogy titkolni kell. Ha járnátok rádúnna és téged csalna valószínűleg az izgalomért.
2015. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Több, mint valószínű, hogy igazad van. Én is gondoltam erre, de ha nem lenne velem olyan, amilyen, mikor együtt vagyunk, könnyebb lenne ezt elfogadnom és nem törődnöm vele. De nehéz elfogadni, hogy a kaland csábítóbb, mint a jó teljes beteljesülése...
2015. márc. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!