Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton azt hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton azt hiszi szemrehányásokat teszek, pedig nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elmondok neki valamit és azt mondja, hogy mindig szemrehányásokat teszek, pedig komolyan mondom, hogy én csak beszélgetni szeretnék és elmondom amit érzek. De én nem érzem szemrehányasnak, viszont ő igen. félek, hogy a jövőben ebből gondunk lehet és én nem akarom, hogy a hülyeségem miatt szétmenjünk. Mit csinaljak szerintetek? nem szeretném megbantani.. de mégis mindig azt teszem../akaratlanul/ (komoly jérdéseket varok. köszi.:) )

2015. márc. 2. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van egy kis önbizalomhiánya a barátodnak? Nincs teljesen megelégedve magával és minden olyasmit, amit lehet szemrehányásnak, támadásnak venni, annak is vesz emiatt, mint valami félelem, paranoia?
2015. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát vam egy kis önbizalom hianya, de én tényleg nem bántani akarom. Mit tegyek, hogy ne érezze tamadásnak?
2015. márc. 2. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit finomabban fogalmazni.

Egyébként pedig szerencsés lenne még az önbizalomhiány okát megtalálni és "kezelni" a dolgot, ahogy lehet.

2015. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne

és amúgy válaszokat vársz szerintem... :D

2015. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is hihetetlen önbizalomhiányos volt. Úgy kezdtem ,hogy a lehető legkevesebb feltűnéssel kiderítettem ,hogy mi az amiben nem magabiztos.Ez beletartozik egy nagyobb körbe , pl. Tanulás , külső ,sport , stb. És ezekből a nagyobb csoportokból mindig hangsúlyoztam azt amit én személy szerint nagyon szeretek és becsülök benne , és dicsértem elég sokat ,ami adott neki önbizalmat ,aztán valamivel később ezekhez már óvatosan hozzáfűztem azt ,hogy min kellene változtatnia esetleg ,persze én úgy szeretem ahogy van de a saját érdekében jobb lenne ha próbálna javítani az adott dolgon és ha volt valami segítő ötletem akkor elmondtam ,ha nem akkor rákérdeztem ,hogy esetleg miben tudnék segíteni. Ha éppen fizikailag is együtt voltunk ezeknél a helyzeteknél ,nem csak neten beszéltünk ,akkor sokat ölelgettem és puszilgattam. Azóta már a legtöbb ilyen dolgot meg tudjuk oldani együtt , ráadásul adott egy plusz bizalmat mindkettőnknek egymás felé, tehát ha valamelyikünknek baja van akkor nem fél segítséget kérni a másiktól és kialakult egy nagyon erős kötődés is. :)
2015. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!