Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves szingli lány vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szingli lány vagyok de semmi kedvem sincs ismerkedni, hisz mást sem látok nem csak a tv-ben de a környezetemben is hogy mindenki mindenkivel. Komolyan van olyan rendes fiú aki képes a hűségre és nem fekszik le minden szembe jött cafkával?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld meglepőmód létezik...
2015. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy van ilyen. Nagyon sok olyan pasi van aki csak 20 év házasság után csal meg és hagy ott a gec!be. -.-"
2015. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
50%
Én tegnap este földönkívüli inváziót láttam a TV-ben. Ma viszont jelét sem láttam a városban egynek sem. Ez hogy lehet?!
2015. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vannak rendes fiúk is ne keseredj el. Lányok közül se mindenki ribizli.
2015. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Simán.
2015. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja mindig csak a tv-ből meg másokból indulj ki....az nagyon hasznos lesz...
2015. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Létezem, de valószínűleg neked egy üresebb fejű, ám jobban kinéző pasi fog kelleni.
2015. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Van, igen.


Csak hát azok nem kellenek nektek, nektek egy olyan rossz fiú kell aki csak miattatok lesz jó fiú és csak veletek rosszalkodik, ez kell nektek nem? De persze legyen sármos is, meg nézzen ki jól, ne dohányozzon és ne is igyon, és persze a legfontosabb, ne ismerjen más lányokat ;) jaa ilyen nincs


Nah de bunkóságot félre értve és ez most nem feléd irányult, vannak olyan srácok, csak őket általában nem veszik észre... f/24

2015. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bekken'Bauer ***** válasza:

Van ilyen fiú, akármilyen hihetetlennek hangzik, hosszú történet áll mögötte, és az élet pofonjai de akkor sem tettem meg, csak velem tették meg ezt :/

És hűséges érzelmes típus vagyok visszafogott ,és nem az a "páva,kihívó vagány"


23 F

2015. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!