Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg, a legtöbb pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, a legtöbb pasi azt gondolja hogy csakis a nők dolga a házi munka és a gyereknevelés?

Figyelt kérdés

Miközben persze a nő is ugyan úgy dolgozik 8 órában. Aztán haza ér akkor még főzzön mosson takarítson, foglalkozzon a gyerekkel. És szolgálja ki a férjét aki egész délután a tv előtt döglött. Azt hittem, azért ez csak a tényleg bunkó pasiknál fordul elő, de nagyon sok mindenkivel beszélgettem már erről és engem meglepett hogy még a legrendesebb pasik is, akikről nem gondoltam volna így gondolják.

De most mi ez már? Én nem leszek senki cselédje. Létezik olyan pasi aki máshogy vélekedik erről??

21/L


2015. márc. 2. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Létezik, next.
2015. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 éves fiú vagyok, de engem úgy neveltek hogy ez ne következzen be. :D
2015. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolom ezt.
2015. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség. Amúgy is, téged ki engedett géphez? Kész van a pudingom?
2015. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nem így gondolja. Csak az nem olyan feltűnő, mert azon nem háborodik fel senki.
2015. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor lenne ha nm dolgoznal de igy egyenloen kéne nem ugy hgy csak te csinalsz mindent... ez hulyeség szerintem én fiu vgyok de tuti nm.csinalnék ilyet sztem csk lustak es konnyebb ezt mondani "a nő dolga" :D
2015. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyereknevelés persze, hogy közös, de ha ennyire zavar, akkor cserélhetünk aztán fúrhat-faraghatsz meg egyebek.
2015. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell a kérdező alá adni a lovat? Mi lesz ennek igy a vége, végén még a nők is indulnak az olimpián vagy mi?

Na még csak az kéne, irány a konyha!

2015. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amugy a nök meg nm csinaljak a fünyirast furast ilyeneket nem?:p de persze eza döglik a tv elott ez gáz ..gyereknevelés meg alap h közös
2015. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy ha már ott tartunk szoktam füvet nyírni és egy polcot is fel tudok fúrni ha kell.
2015. márc. 2. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!