Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomnövelő, egósimogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomnövelő, egósimogató lennék?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel jóban vagyunk. Mindig ír, beszélgetünk. Néha becézget, kétértelmű dolgokat mond, szóval flörtöl. Amikor akad csaj, akkor én háttérbe szorulok, de amikor lapátra kerül, nekem kell vígasztalni. Aztán újra jönnek a nekem szóló mézes szövegek. Ez a "ha nincs ló,jó a szamár is" kategória?
2015. márc. 2. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igen. de lehet abban reménykedik, hogy megsajnálod és átmész hozzá vigasz szexre
2015. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy egyszerű haver vagy, szóval igen, lelkipajti.
2015. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosan. vagy inkább lelkipajti akitől azért nem bánna egy-két pippantást
2015. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
250km van közöttünk, nem igazán mennék át, főleg nem vigaszszexre.
2015. márc. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!