Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnád a barátodat/barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a barátodat/barátnődet a színész/sportoló álompasiddal/álomnőddel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Igen 22l
2015. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Paraszt egy lany. Én soha nem tennek ilyet. Ha valakit szeretek akkor ő az álom. F25
2015. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mivel nincs ideálom mert szerintem csak a gyerekeknek van nam..föleg ha szerelmes lennék...ami jo lenne már 13év mulva..
2015. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ne tegyél így kell egy olyan dolog amit csak úgy szeretnek hívni hogy "gerinc" ;)
2015. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy nincs barátnőm, lelkifurka nélkül kúrhatnám szénné. De nekem egy énekesnő kellene, az versenyben van? :D De amúgy elgondolkodtató kérdés, hogy ha csak úgy se szó se beszéd rámmászna, megcsalnám-e a barátnőmet érte. Nem tudom igazából, próbálok maximálisan hűséges lenni, de ez úgyis akkor derülne ki igazából, ha megtörténne. Nem akarok itt álszenteskedni azzal, hogy na én aztán biztos nem, pár éve még a dohányzást is elítéltem, ma meg majdhogynem láncdohányos vagyok...
2015. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En se tettem volna, amig volt, akit szerethettem, csak o volt addig csaj a vilagomban
2015. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Először kéne egy bnő..utána mellette maradnék, és nem csalnám meg senkivel..
2015. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem. A hűség fejben dől el.

L

2015. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretek valakit, azt nem csalom meg.

Ha nem szeretem, meg nem vagyok vele együtt.

Mellékesen nincs barátom, de ha előttem állna az "álompasi" (ami számomra nem létezik), sem lenne semmi, nekem nem elég egy jó külső.

Max nézni egy képen.

Hogy ott testi dolgok legyenek, nekem ahhoz érzelem kell.

(Valakinek lehet, ez röhejesen hangzik. De így van.)

2015. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki nem színész, nem sportoló, de mégis álompasi és nem tudom, hogy megtenném-e. A Föld másik felén él most, úgyhogy valószínűleg sose fogom már látni. Remélem, boldog lesz ott.
2015. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!