Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnője van, ennek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, ennek ellenére tetszem neki?

Figyelt kérdés

van egy srác, egy városban lakunk.

Régen ismertem, még olyan 5 évvel ezelőtt, de utána megszakadt a kapcsolat.

Idén augusztusban kezdődött el, hogy ha elmentem valahova és össze futottunk iszonyatosan bámult, de tényleg, majd kiesett a szeme. Akárhányszor összefutottunk mindig ez történt.

Utána már a haverja is elkezdett bámulni, majd a legdurvább az volt, amikor a párommal bementünk az állomás várójába és a srác is ott volt. Úgy bámult, hogy többször utánam fordult, akárhova mentem végig nézett, már a barátomat zavarta, hogy miért néz engem ennyire a srác.

A srácnak van párja, múltkor a párjával jöttek előttünk, és ennek ellenére közben végig engem nézett.

Félreértés ne essék, én a páromat szeretem, és ahogy látom ezen kívül ők is jól megvannak a párjával, közös képek tömkelege, rengeteg közös program.

Hogyan illendő kezelnem ezeket a helyzeteket hogy a páromat se zavarja? Én nem szoktam nézni a srácot, ennek ellenére ugyanúgy csinálja.


2015. márc. 2. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy hány ilyen kérdés van... a 12-15 êves lányok átlag napi problémája...
2015. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!