Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább 2 gyermekkel?

Figyelt kérdés
Van 2 kisgyermekem akiket nagyon nagyon imádok és szeretek!kB..1 éve már,hogy sajnos a párom és közöttem megromlott a kapcsolat..de nagyon. fő ok valószínű az,hogy már nem szeretem szerelemből..Tisztelem,szeretem mert ez így van,de már nem úgy..Ennek oka valószínüleg az,hogy az évek során nagyon sok bántást kaptam tőle szavakban..És sosem éreztem magam nőnek mellette,sokszor leszólt..Amikor megszültem az első gyermekem,nagyon elvoltam hízva,és nem volt sokáig közöttünk semmi szerelmi kapcsolat..Eltartott ez 2 évig..De kitartottam,elnéztem mindent..Nos máig odáig jutottunk,hogy igaza van..szeret hiánya van és elhanyagolt..igazából most ő érzi úgy magát ahogy én a kisfiunk születése után..És nagyon sajnálom is..de képtelen vagyok már őt úgy szeretni és közeledni hozzá,hiába próbálkozom és szeretném legalább a gyerekek miatt,de nem megy..És tudom,hogy ez a kapcsolat nem jó neki,nekem se de főleg a gyerekeknek sem..Mit tegyek? Kééptelen vagyok új életet kezdeni..nem is lenne hol..:( Van valaki akinek sikerült az új élet? És van jogom kivenni a gyerekeimet abbóla létből amiben most vannak?Itt mindenük meg van..én ezeket nem tudnám nekik biztosítani :( Van ehhez jogom?1 éve áldozom magam ez miatt de nem tudom meddig tudom ezt így csinálni..

2015. márc. 3. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, az ilyen szituációk mindig borzasztóak. Viszont semmiképp sem lehetne újra feléleszteni a régi lángot? Hiszen a szerelem elmúlik, az a kérdés, mi marad utána. Ha szeretitek egy kicsit is egymást, akkor talán érdemes lenne kicsit romantikázni, több időt fordítani egymásra. Viszont, ha már kifújt a dolog, akkor menni kell. A gyerekeknek se jó, ha ilyen szülők mellett nőnek fel.
2015. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem megy..nem kívánom..semmilyen szempontból sem :( Próbálkoztam,igyekeztem leküzdeni,újra megszeretni mert megérdemelné,jó ember..de egyszerűen..nem megy..
2015. márc. 3. 11:23
 3/11 A kérdező kommentje:
És még ha elhatározom magam,és lépünk..nincs hova..Mit lehet ilyenkor tenni? Annyira tanácstalan vagyok..
2015. márc. 3. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Neked van fogalmad arról hogy mit akarsz elvenni attól az embertől? A családját! Az egész életét! Le akarod cserélni, hogy egy másik fickó nevelje fel a gyerekeit, ő meg mehet a fenébe... És mindezt azért, mert kiszerettél belőle. És még most sem vele beszéled meg a problémát hanem idegen embereket kérdezel. Ez azért elég durva.
2015. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En igy nottem fel. Hat Inkabb valasztom a joletet. Bar allando veszekedes es lelki Terror volt. De jol dontott anyam, hogy miattam nem valt el. Egy eletre halas vagyok neki. Az egesz eletem megalapozta. Szerezhettem diplomat nyelvvizsgat, meg egy nyelvet beszelek jol. Az eletben jol indultam es most ennek koszonhetoen sikeres vagyok. Ha nem tudod biztositani a gyerekeknek egyedul a tovabbtanulas, sportot , egeszseges etkezest, nagy napos meleg lakast jo kornyeken, akkor ne valj el! Tedd meg ezt a gyerekeidert. Amugy meg azota megismerkedett mas pasikkal es mindegyik kapcsolata zaTonyra futott. Vegul ujra osszejott apammal. N
2015. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy családban a gyerekek az elsők, de a gyerek is csak akkor lesz boldog és egészséges lelkű, ha a szülei is boldogok. Te pedig nem vagy boldog, és ezt a gyerek bizony észreveszi, mert nem hülye. Pároddal beszéltél már? Elmondtad neki ezeket? Hátha ketten együtt valamit ki tudtok találni, mégiscsak könnyebb lenne, mint olyan emberektől tanácsot kérni, akik nem látnak bele az életetekbe.
2015. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyerek miatt mártirsorsot vállalni a legnagyobb hülyeség amit tehetsz. Tudat alatt meg fogod gyűlölni a gyerekeidet azért, mert miattuk vagy/leszel boldogtalan. A gyereknek az a legjobb, ha a szülei boldogok, az anyagi háttér másodlagos. Attól, hogy nem vagytok együtt, a párod még finanszirozhatja a gyerekeket, mi több, biz mértékig köteles is. Vágj bele!
2015. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Na szóva..nyílván nem azért írtam ide a kérdésem mert "veletek" szeretném megbeszélni!Rengetegszer megbeszéltük,beszélgettünk,beszélgetünk mai napig ezekről a dolgokról..Rendszeresen..Amikor még imádtam és kértem százszor is hogy változzon,változzunk,sosem változott semmi...És nem is jutott nekem eszembe,hogy más párkapcsolatom legyen..el sem tudom képzelni..Nem tudom,miért kell ilyet írni..Én tudom,hogy neki rossz lenne,ha "elvenném" a családját tőle..tisztában vagyok vele..Ez is fáj nekem nagyon.És együtt is maradhatunk..életünk végéig is,csak neki nem lesz jó..Mert én nem tudom neki már megadni azt amire vágyik..Lehet kövezni..mesélhetnék is miért jutottunk idáig,mivel érte el,hogy az érzelmeimet ki ölje belőlem..Én csupán azért írtam ezt a kérdést ide,hogy hátha tanácsot kapok,vagy nem tudom...Nyílván ezeket a dolgokat neki is elmondtam túd róla,beszélgetünk is róla..de nem tudom mihez kezdjek..
2015. márc. 3. 12:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs hova lépni, akkor ne lépj még. Nem áldozod magad, hiszen azért nem tudsz lépni, mert nincs hova. Hozd ki a meglevő helyzetből a lehető legjobbat. Amíg együtt vagytok mutassátok meg a gyerekeknek, hogy lehet otthon egymásra mosolyogni, hogy tudtok minden nap kedveskedni egymásnak apróbb-nagyobb figyelmességekkel, hogy van bennetek akaraterő és kitartás, hogy jobb formába kerüljetek, mint valaha korábban. Éljetek a jelenben, hozzátok ki belőle a maximumot, ne rágódjatok a tegnapon és azon se, hogy holnap mi lesz. Járjatok el együtt családilag szórakozni, akár csak sétálni egy parkban vagy fagyizni. Csak akkor lépj ki a kapcsolatból, ha már nincsenek benned kétségek, ne zavard össze a gyerekeket.
2015. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen akkor milyen választ vársz? Elváltok, szétosztjátok a vagyont, a bíróság odaítéli valamelyikőtöknek a gyerekeket, a másik meg mehet, amerre lát és fizetheti a gyerektartást. Ha egy párkapcsolatnak vége, akkor ez így működik.

De amúgy halkan megjegyzem, sírig tartó szerelem csak a mesében van, a valóságban a szerelem egy idő után szeretetté, tiszteletté alakul át, pont ahogy leírtad. Lehet annyi kéne nektek, hogy pár hónapra külön költöztök, ha megoldható, aztán meglátjátok, milyen egymás nélkül élni és eldönthetitek, így a jobb vagy úgy. A lényeg, hogy ne egyedül akarj dönteni, mert ez nem csak rólad szól, hanem rajtad kívül még 3 másik emberről is.

2015. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!