Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viták után ti is távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viták után ti is távolságtartóbbak vagytok a párotokkal? Szerintetek hogy lépjek túl a legkönnyebben a sértődésemen?

Figyelt kérdés

Lány dolog miatt kaptunk össze. Igazából más a felfogásunk a fiú-lány barátságokról és eléggé felkaptam a vizet egy ilyen eseten.

Megbeszéltük de még mindig bennem van a tüske, tegnap estétől.Nem tudtam úgy viselkedni vele mint ezelőtt,nem tudtam olyan odaadó lenni,inkább távolságtartóbb.Őt zavarja ez de hogy változtassak az érzéseimen ha megváltozott a róla kialakított képem? Minden más dolog tökéletesen működött köztünk:/ Nálatok ez hogy van?

18L


2015. márc. 3. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van, hogy szeretjük egymást, és másnapra kialusszuk mert ismerjük egymást. Ha nálatok ez problémát okoz és nem tudjátok felfogni, hogy kettőtökön kívül más emberek is léteznek a világban, akkor az baj, nagy baj. Főleg veled van probléma, ha nem tudod megérteni, hogy rajtad kívül vannak más barátai és emberek akikkel tartja a kapcsolatot.
2015. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak más emberek is, meg sosem volt baj hogy elment a haverjaival sőt, nem akadályoztam semmiben.Lány barátaival volt egy cinkes helyzet,azt inkább nem írnám ide le.
2015. márc. 3. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipōben járok sajna.Páromnak a kapcsolatunk elején elég sok lány barátja volt.Voltak köztük olyanok akin nem egészen olyan ártatlanul viszonyultak hozzá ahogy kellett volna es nyilván kimutattam a nem tetszésemet es azóta semmilyen formába nem tartja velük a kapcsolatot.Arra hogy hogyan tudnál a sértettségeden túltenni magad a válasz egyszerū.A szerelmednek elég erōsnek kell hogy legyen ha tényleg szereted hogy túltedd magad a sértésen.én is dúltam fúltam mikor ilyen volt de aztán rájöttem hogy semmi értelme es ezzel csak elüldözöm magam mellōl.És változtattam rajta.:) Es immár 4éve együtt vagyunk jóban rosszban es imádjuk egymást :) Van egy olyan mondás hogy eljöhet az életedben az az idō minor döntened kell!AZT akarod hogy igazad legyen vagy boldog akarsz lenni. :)
2015. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!