Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már itt olyan, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt olyan, aki a barátja kidobott a házából és utána utólag letagadta az egészet? És ha igen, mi történt utána?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 13:00
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint nem a saját házából, hanem a pasas a kéglijéből
2015. márc. 3. 13:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen? :D és te, a csaj mit szóltál ?
2015. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én vagyok a csaj,és utána próbálta meg kimagyarázással és tagadással szépíteni az egészet. Aztán megbocsátottam neki. Aztán a múlt héten azért veszekedett velem 4 napig állandóan, mert elrontottam a csokikrémet és a csokikrém helyett hígabb kakaóra emlékeztető krém lett belőle.( ízre ugyanaz)


Régen a barátaim nagyon csúnyám elárultak, és kezd azaz érzésem lenni, hogy egyre jobban kezdi magát ismételni a történelem. Keresem a kiutat, de egyenlőre még nem találom...

MIt tegyek? Próbálkozzak hátha mégis jóra fordulnak vagy inkább lépjek le?

2015. márc. 3. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát fura, ezek az "ismétlések" az életedben meg hogy ennyi miatt veszekedtetek!? Én nem szeretnék így élni!

23F

2015. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dobbants lassan sztem
2015. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha "visszafogadott", akkor nem "kidobott", csak valami biztos baj volt?! Sajna minden kapcsiban vannak viták..gondolkozz el rajta, hogy szereted.e? Ha igen, harcolj érte Te is, ha nem, szakíts vele.
2015. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted megérné harcolni érte!? Nemhinném!
2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért dobott ki? Valami csak történt? írj több infót, hogy értsük, akár privibe is, így nehéz véleményt mondani! Ha még együtt vagytok, csak van valami, ami összetart benneteket..általában mindkét fél saras, ha vita van; magadat is vizsgálod?..
2015. márc. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!