Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Ha mas tetszik es arra a masikra sokszor gondolok, boldog leszek ha eszembe jut, beszelgettem is mar vele es volt, hogy en kerestem ot (de nem tortent kozottunk semmi) akkor ez azt jelenti hogy mar nem vagyok szerelmes a paromba? Tobb eves kapcsolatrol van szo.
2015. márc. 3. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Unod a párodat, valami nem jó köztetek, valami hiányzik.

Mindenképpen azt jelenti, hogy valami gond van a kapcsolatotokkal.

De helyrehozható. Azt neked kell tudni, hogy szereted-e és akarsz-e tenni a kapcsolatért.

2015. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor a parommal vagyok ugy erzem akarom ot es meg akarom ezt oldani viszont mikor nincs mellettem mindig elbizonytalanodom, hogy erdemes-e..egyebkent nagyon jo ember, szerencsesnek erzem magam hogy megtalaltam es magamat pedig halatlannak hogy ilyeneket erzek
2015. márc. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!